Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. Witamy serdecznie Zapraszamy do czynnego udziału i zapoznania się z wątkiem http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
  2. Witamy na forum Zapraszamy do czynnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  3. Witamy serdecznie
  4. Witamy serdecznie
  5. Witaj na forum
  6. Witamy kolegę Zapraszamy do dużej aktywności na forum oraz zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  7. tzn.jest tak jeżeli pasuje środa to nie ma sprawy, zresztą oprócz piątku to dostosuję się do każdego dnia Hehe, o to mi właśnie chodzi. Każdy się może dostosowac a potem nikogo nie ma W weekend nie pasuje, w tygodniu nie pasuje itp. itd. Wczoraj, jak tak sobie siedziałem na parkingu słuchając muzyczki i kontemplując kwestie egzystencjalne widziałem, że o 20.00 mają tam spotkanko panowie z klubu Seicento. Troszkę się ich nazbierało. 19.00 to myślę fajna godzina. I tak się zawsze dłużej siedzi, więc jak ktoś nie będzie punkt 19-ta to się świat nie zawali. Ja wczoraj siedziałem 45 minut z nadzieją, że ktoś jednak wpadnie. Zostawiamy środę 19.00 i już cieszę się zostaje sztywno środa - 19.00 jak w podpisie
  8. tzn.jest tak jeżeli pasuje środa to nie ma sprawy, zresztą oprócz piątku to dostosuję się do każdego dnia
  9. jeśli da radę zaadoptować to spróbujcie http://www.a4-klub.pl/smf/adaptacja_przepustnicy-t3904.0.html;
  10. Witamy serdecznie
  11. Siemanko Zapoznaj się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  12. protonq będzie dobrze :cool1:już poprzestawiałem swój rozkład tygodnia tak żeby wszystko pasowało :>
  13. nie wiem róbcie jak uważacie ja na pewno nie zrezygnuję z rozwinięcia spotów w tym regionie choćbym miał byc sam przez rok,poczynając od przyszłego tygodnia
  14. Witamy serdecznie
  15. Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  16. Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  17. Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  18. Witamy na forum Zapraszamy do aktywnego udziału i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  19. proton spokojnie chłopie to musi potrwać troszkę czasu, Kraków zaczynał od spotów w dwie osoby przez pół roku a teraz taka ekipa. Trzeba coś dodrukować do kalendarzyków-np. info kiedy spot i gdzie itp. Ja dziś wróciłem bardzo późno a przez cały dzień nie miałem dostępu do neta żeby dać info. cierpliwości,będzie dobrze :good: :wink4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.