Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. xandmar odpowiedział(a) na soki99 temat w 1.6
    raczej immo i polecam
  2. ja też pisałem że ma imprezę rodzinną doszedłem do siebie dopiero w poniedziałek
  3. lepiej zrób inaczej-zatankuj do pełna przejedź 100 km i zatankuj znowu i zobaczysz. wydaje mi się że tak będzie lepiej bo syfu z baku nie pociągnie
  4. a masz klimę nabitą. bo mi też nie działała i myslałem że jest popsuta a tu się okazało że była pusta. odnośnie śnieżynki to mi się świeciła nawet jak klima nie działała tzn. nie chłodziła
  5. a sprawdzałaś vagiem czy wszytko ok?
  6. kurde ale daliście termin :wallbash:mam rodzinkę w sobotę i imprezkę
  7. a ja tam już nie zmienię marki :gwizdanie:
  8. znalazłem ostatnio na forum paska takie coś: stary jak się przejedziesz passatem to do A4 już nigdy nie wsiądziesz :laghing2: co Wy na to? dodam jeszcze OMG
  9. i udało się?
  10. z tego co kojarzę to chyba też nam się nie udało przejść tego a autoadaptacja w ten sposób:-> Sposób 1: autoadaptacja; Wyciągnij wtyczkę od przepustnicy, potem podepnij, włącz zapłon na 1 minutę, nic nie dotykaj, oczywiścią wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne i czekaj. Bedzie wtedy słychać dzwięk spod maski, silniczek nastawnika przepustnicy. Jak przestanie nastawnik pracować, to odczekaj jeszcze jakieś 30-40 sekund (będzie słychać cichutkie kliknięcie jakby przekaźnika). Potem wyłącz zapłon i ciesz się zaadaptowaną przepustnicą.
  11. jeżeli instrukcję tą wziąłeś z FAQ działu to powinno działać, jak wspomniałem ja zrobiłem autoadaptacje bo vagiem jakoś się nie udało i wydaje mi się że na razie ok.odnośnie obrotów jak pisałem mi nie falowały tylko niekiedy wolno schodziły
  12. tydzień temu zaadoptowałem-ale nie vagiem bo sie nie dało- na spocie jest ok.- :> a co do czyszczenia to wolałbym się za to nie brać bo nie chciałbym nic popsuć,nie czuję się dobrze w mechanice - najwyżej dam auto do mechaniora
  13. bielsko comsport ja jadę w pzryszłym tygodniu :>
  14. znowu frekwencja musimy zacząć lepiej działać kalendarzyki itp itd.
  15. tak wspomniałem jak będę to będę [br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 22:41 _________________________________________________i jak z dzisiejszym dniem proton mam prośbę wezmiesz vaga może byśmy zaadoptowali przepustnicę u mnie?
  16. igor ,a nie możesz dokupić szczotek?
  17. jak tylko będę na miejscu to będę na spocie także proponuję godziny wieczorne
  18. no właśnie na najbliższym spocie chyba zaadoptuje ją i zobaczymy tylko czy to może mieć wpływ na te obroty?[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 17:16 _________________________________________________proszę o zamknięcie na razie wątku
  19. ja bym stanął jednak zderzak w zderzak
  20. witam od jakiegoś czasu dokładnie po odebraniu samochodu od mechaniora zauważyłem zmianę z obrotami tzn: przy spokojnej jeździe tak do 2500 obr. po odjęciu gazu obroty spadaja do ok 1300-1500 i albo spadają powoli po pewnym czasie do normalnych 900 albo nie - dopiero jak podgazuje powyżej 2500 to jest spadek. zaznaczę że nie dzieje się to cały czas. a inna sprawa to wydaję mi się lub raczej jestem pewny że pzred wizytą u mech. turbina ładowała tak przy 2800 a teraz zryw następuje tak przy 3500. wiem że podczas wizyty miałem odłączoną akumę więc musieli zaadoptować przepustnicę. czy złe zaadoptowanie może być przyczyną tych dwóch problemów ? aha autko zanim trafiło na warsztat nie miało problemów z obrotami. z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
  21. a śląsk lub małopolska- ?? www.kocar.pl/ to chyba wielkopolska :gwizdanie: o kutfa....faktycznie w małopolsce do benzyn...1.8T ogarnie Comsport w Bielsku podjadę się dowiedzieć jak sprawa wygląda i zobaczymy
  22. a śląsk lub małopolska- ??
  23. a ja juz na pewno nigdy nie zmienię na diesla jestem tak zadowolony z niuni i bardzo mało pali 8,8-9 l/100
  24. postaram się być następnym raz :)em
  25. kurde fajnie się macie a ja muszę zostać wrzuccie zaraz jakieś foty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.