Treść opublikowana przez xandmar
-
[B5 ADP] Ciężko odpalić
raczej immo i polecam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też pisałem że ma imprezę rodzinną doszedłem do siebie dopiero w poniedziałek
-
[B5 AEB] Naprawa turbiny-wysokie spalanie
lepiej zrób inaczej-zatankuj do pełna przejedź 100 km i zatankuj znowu i zobaczysz. wydaje mi się że tak będzie lepiej bo syfu z baku nie pociągnie
-
[B5 AEB] Klimatyzacja -niesprawna
a masz klimę nabitą. bo mi też nie działała i myslałem że jest popsuta a tu się okazało że była pusta. odnośnie śnieżynki to mi się świeciła nawet jak klima nie działała tzn. nie chłodziła
-
[B5 AEB] Naprawa turbiny-wysokie spalanie
a sprawdzałaś vagiem czy wszytko ok?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurde ale daliście termin :wallbash:mam rodzinkę w sobotę i imprezkę
-
przejażdżka Passatem
a ja tam już nie zmienię marki :gwizdanie:
-
przejażdżka Passatem
znalazłem ostatnio na forum paska takie coś: stary jak się przejedziesz passatem to do A4 już nigdy nie wsiądziesz :laghing2: co Wy na to? dodam jeszcze OMG
-
[B5 AEB] Mały problem z obrotami
i udało się?
-
[B5 AEB] Mały problem z obrotami
z tego co kojarzę to chyba też nam się nie udało przejść tego a autoadaptacja w ten sposób:-> Sposób 1: autoadaptacja; Wyciągnij wtyczkę od przepustnicy, potem podepnij, włącz zapłon na 1 minutę, nic nie dotykaj, oczywiścią wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne i czekaj. Bedzie wtedy słychać dzwięk spod maski, silniczek nastawnika przepustnicy. Jak przestanie nastawnik pracować, to odczekaj jeszcze jakieś 30-40 sekund (będzie słychać cichutkie kliknięcie jakby przekaźnika). Potem wyłącz zapłon i ciesz się zaadaptowaną przepustnicą.
-
[B5 AEB] Mały problem z obrotami
jeżeli instrukcję tą wziąłeś z FAQ działu to powinno działać, jak wspomniałem ja zrobiłem autoadaptacje bo vagiem jakoś się nie udało i wydaje mi się że na razie ok.odnośnie obrotów jak pisałem mi nie falowały tylko niekiedy wolno schodziły
-
[B5 AEB] Mały problem z obrotami
tydzień temu zaadoptowałem-ale nie vagiem bo sie nie dało- na spocie jest ok.- :> a co do czyszczenia to wolałbym się za to nie brać bo nie chciałbym nic popsuć,nie czuję się dobrze w mechanice - najwyżej dam auto do mechaniora
-
Dobrzy chiptunerzy
bielsko comsport ja jadę w pzryszłym tygodniu :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
znowu frekwencja musimy zacząć lepiej działać kalendarzyki itp itd.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak wspomniałem jak będę to będę [br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 22:41 _________________________________________________i jak z dzisiejszym dniem proton mam prośbę wezmiesz vaga może byśmy zaadoptowali przepustnicę u mnie?
-
[B5 ABC] Klima działa jak jadę, a jak stoję leci ciepłe powietrze
igor ,a nie możesz dokupić szczotek?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak tylko będę na miejscu to będę na spocie także proponuję godziny wieczorne
-
[B5 AEB] Mały problem z obrotami
no właśnie na najbliższym spocie chyba zaadoptuje ją i zobaczymy tylko czy to może mieć wpływ na te obroty?[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 17:16 _________________________________________________proszę o zamknięcie na razie wątku
-
Audi A4 B5 1.8 T AEB vs. IBIZA 1.9 TDI (110 ps) 2001 r.
ja bym stanął jednak zderzak w zderzak
-
[B5 AEB] Mały problem z obrotami
witam od jakiegoś czasu dokładnie po odebraniu samochodu od mechaniora zauważyłem zmianę z obrotami tzn: przy spokojnej jeździe tak do 2500 obr. po odjęciu gazu obroty spadaja do ok 1300-1500 i albo spadają powoli po pewnym czasie do normalnych 900 albo nie - dopiero jak podgazuje powyżej 2500 to jest spadek. zaznaczę że nie dzieje się to cały czas. a inna sprawa to wydaję mi się lub raczej jestem pewny że pzred wizytą u mech. turbina ładowała tak przy 2800 a teraz zryw następuje tak przy 3500. wiem że podczas wizyty miałem odłączoną akumę więc musieli zaadoptować przepustnicę. czy złe zaadoptowanie może być przyczyną tych dwóch problemów ? aha autko zanim trafiło na warsztat nie miało problemów z obrotami. z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi
-
Dobrzy chiptunerzy
a śląsk lub małopolska- ?? www.kocar.pl/ to chyba wielkopolska :gwizdanie: o kutfa....faktycznie w małopolsce do benzyn...1.8T ogarnie Comsport w Bielsku podjadę się dowiedzieć jak sprawa wygląda i zobaczymy
-
Dobrzy chiptunerzy
a śląsk lub małopolska- ??
-
[B5 AEB] Podobieństwo konstrukcyjne
a ja juz na pewno nigdy nie zmienię na diesla jestem tak zadowolony z niuni i bardzo mało pali 8,8-9 l/100
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
postaram się być następnym raz :)em
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurde fajnie się macie a ja muszę zostać wrzuccie zaraz jakieś foty