Treść opublikowana przez xandmar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę z konkretnym silniczkiem Zapoznaj się również z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w życiu klubu Zapoznaj się także z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
skąd ja to znam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu klubu
-
Nowe policyjne fury..
pewnie wygrali je w Zetce :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:kox:
-
[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)
bardzo ładna niunia
-
Nowe policyjne fury..
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy Gratulujemy wyboru- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja w czwartek wyjeżdżam na parę dni [br]Dopisany: 10 Sierpień 2008, 20:51 _________________________________________________ale jak wrócę to działamy-proponuję np.środy godz.19 myślę, że nie za późno ew. 18.30?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Cennych informacji znajdziesz bardzo wiele- [B5 ADR] Nie ma obrotów i gaśnie - mechanicy sie poddali
witaj podaj błędy na forum. A jak odpali to zaraz zgaśnie?-może być immobil. lub czujnik Halla- [ALL B5] Buczenie tyłu przy 100km/h ??
a może zamień tył z przodem i zobaczysz co jest?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Od razu zapraszamy na spoty w Bielsku- [ALL] Wyząbkowanie
Witam przyczyną mogą być także pęknięte sprężyny-miałem taki przypadek w lanosie- Zawieszenie - audi z niemiec
tego raczej się nie da racjonalnie stwierdzić .... Krótko mówiąc, zawsze któryś wahacz .... lub łączniki odnośnie zawieszenia to zgłoś się do TOM77 ma naprawdę dobre ceny Lmi [br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 08:21 _________________________________________________aha i odradzam kupowanie no name'ów z allegro przekonałem się na własnej skórze- [B5 AHL] coś huczy pod maską
to otwórz machę i sprawdź na postoju- [ALL B5] kłopoty z wyświetlaczem z klimy
witam kolego poszukaj na forum było już na ten temat sporo przyczyną może być taśma,zimne luty.Miałem ten sam problem z mrugającym wyświetlaczem tyle,że docisnąłem lekko panel i od tej pory spokój- [ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
no stary współczuję Ci co takiego się stało? wymieniaj na taki sam:AEB 1.8T- [B5 AHL] coś huczy pod maską
z którego miejsca dochodzi huk? a tak na przyszłość to wpisuj prefix przed tematem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wolałbym jednak na tygodniu jak to nie wypali to pojadę raz tu raz tam, np. do krakusów albo chrzanowa lub gliwic albo Katowic heh ale myślę że jednak uda się- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
najlepiej to chyba będzie jak ustalimy jakiś dzień w tygodniu - Nowicjusz - wątek powitalny