Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. ja też postaram sie być a co do 31 maja to może się uda jestem dobrej myśli :>
  2. i na taką odpowiedź czekałem :th:
  3. jeżdżę cały czas na 98 spalanie mi nie wzrosło a nawet spadło widzę że nie ma jednoznacznej odpowiedzi
  4. to do AEB 150 ps jakie paliwo 95 cz 98??
  5. hmm 30 jak dla mnie odpada nie uda mi się wyrwać a co do 25 to jutro lub w piątek dam znać ale myslę że raczej tak
  6. kurcze no fajnie to wyszło :oklaski: powoli powoli zacznie się dziać na szerszą skalę- przynajmniej mam taką nadzieję pozdro i czekamy na nowe propozycje
  7. spocik, spocik i po spociku było nas trzech :gwizdanie: jak w słowach piosenki........ ale było w porządku mam nadzieję że nastepnym razem frekwencja będzie lepsza.iogor0111 ma wrzucić zdjęcia :> pozdro i pomyślmy o następnym razie a
  8. wczoraj dzisiaj trasa bielsko katowice mijałem kilka a4 mrugnąłem awaryjnymi ale zero odzewu ktoś stąd
  9. ok jakoś się znajdziemy [br]Dopisany: 18 Maj 2008, 14:52 _________________________________________________bo tesco jest zaraz obok castoramy czy tak?
  10. przy stacji? tzn. stacja jest z tego co kojarze przy wjeździe na parking przy tesco?
  11. nie wydaje mi się żeby przepustnica się sama zaadoptowała poszukaj na forum o adaptacji przepustnicy była o tym juz mowa nie pamietam ale ktoś podawał cały schemat jak zaadoptować :th: jak znajdę link to Ci podam[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 22:31 _________________________________________________/www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_po_wymianie_przepustnicy_samochod_szarpie-t31114.0.html spróbuj tego
  12. stomi a może coś z immo...
  13. ok to ile osób się zdeklarowało? zresztą zobaczymy jutro co z tego wyjdzie niedziela g. 16 parking przy tesco. chyba że sie coś zmieniło
  14. mi też pasuje tylko weekend popołudniu oprócz sarniego gdzie można zorganizować?
  15. mi też tak pyłgał równomiernie i wystarczyło go docisnąć i od tej pory spokój z pyłganiem
  16. no to co zdecydujmy niedziela g 16 sarni stok czy gdzieś indziej mój pierwszy raz
  17. jak na tą cenę 43 tys. :th:
  18. to może przyszły weekend sobota lub niedziela popołudniu tak ok 16
  19. ok. dzięki za odpowiedź
  20. policja była miejscowa, czyli z komendy powiatowej w Oświęcimiu
  21. a czy przy wymianie pozostałych pasków wymieniać tez napinacze [br]Dopisany: 07 Maj 2008, 22:14 _________________________________________________aha a to ja w swojej mam pasek i łańcuszek czy tylko pasek?
  22. xandmar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    mi za lemfordera zaśpiewali 1800
  23. xandmar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    za 1700 kupisz juz dobry zestaw :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.