Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ssobotka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. W nocy z 02 na 03 maja br skradziono mi z garażu moją a4 - kę. Mialem ją zaledwie 4 dni Mam do Was pytanko. Czy przy odpalaniu oraz gaszeniu silnika swojego auta słyszycie jakiś dziwny dzwięk wydobywający sie jakby zza konsoli głównej bardziej w kierunku stacyjki? Mam na myśli odgłos w rodzaju wysuwania się anteny od radia. Pytam dlatego, gdyż u mnie przy odpalaniu auta słyszałem dzwięk jakby cos się chowało natomiast przy gaszeniu silnika tak jakby cos się wysuwało mając na drodze jakiś opór. A antenę miałem wklejoną w szybę. Aha i jeszcze jedno. W moim audi miałem zestaw samochodowy pod nokię 6100, który nie działał. Gdy wkładałem tel to ani tel nie widział urządzenia ani zestaw nie widział tel. Czy mieliście z tym kiedyś problem?? Mam wrażenie że w aucie w to miejsce był wmontowany jakiś odbiornik do namierzenia auta. A-4 skradziono mi z miejsca gdzie stalo pierwszą noc i mało prawdopodobne żeby mnie ktoś śledził...
  2. Auto skradziono w Działdowie woj. war.-maz. Xandmar napisz skąd ta policja co zgarnęła złodzieji A6?
  3. No tak sprawa jest grubsza - starta auta [ takiego auta ] jest dla mnie wielkim ciosem. Niestety w aucie miałem 26 telefonów komórkowych fabrycznie nowych co potęguje całą tą sprawę. Z jednej strony moja głupota a z drugiej może większa szansa, że po tel dojdą do auta . Poza tym sopockie kamery nie pomogą bo kradziez miała miejsce na mazurach u moich rodziców, gdzie jestem zameldowany - bezradność mnie niszczy... ;([br]Dopisany: 07 Maj 2008, 10:38 _________________________________________________Dzięki wszystkim za udział w tym forum! i za wszelkie sugestie! Dziś 5 dzień po kradzieży i ani widy ani słychu. Policja zapewnia o swoich działaniach i że cała sprawa raczej nie rozstrzygnie się na dniach. Choć wszyscy mówią, że jakby chcieli okup to już dawno by dzwonili tym bardziej że w samochodzie były moje wizytówki. No tak ale skąd pieniążki na ewentualny okup?!? ;( Jakoś się trzymam, bo nie mam innego wyjścia i wciąż mam nadzieje że auto odzyskam.
  4. Witam. Bardzo proszę o przeczytanie tego postu i wzięcie w nim udziału. Kilka dni temu tj. 28.04.2008 kupiłem piękne auto - Audi a4 [kombi srebrny metalik z 2002 roku, silnik 1.9 TDI i 131 koni] Nie zdążylem się nawet nim nacieszyć bo z nocy z 2 na 3 maja złodzieje weszli do blaszanego garażu [gdzie auto wstawiłem po raz pierwszy] od tyłu, odpalili Audi i odjechali zamazując po sobie ślady jakąś białą substancją o zapachu octu Policja nie daje nawet znikomych szans na odzyskanie auta gdyż profesjonalizm kradzieży świadczy o ustawieniu całej akcji. Poza tym samochód najprawdopodobniej został otwarty z kluczyka. Auto kupiłem od handlarza ze Starogardu Gdańskiego z ogłoszenia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5023361 Dał mi on dwa kluczyki z pilotem do otwierania - oba identyczne z logo audi. Jestem załamany - nie zdążyłem ubezpieczyć auta ani zamontować zabezpieczeń ( Zabrakło tylko żeby urząd komunikacji był 2 maja otwarty bo w ubiezpieczalni byłem ale kazali mi czekać, aż audi zarejestruję.... Auto kupiłem z pieniążków z kredytu za 39 tyś zł.
  5. Audi a4 avant - Dzień dobry Wszystkim czytającym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.