Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciekawe czy dam radę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spotkanko git :th: następnym razem ostre vagowanie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale igor nie ma cię na liście :gwizdanie: oprócz protona to od nas nikt sie nie zapisałbędę ok.15
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
13 to dla mnie za wczas jestem na uczelni do 14
-
[B5 AJL] Jaki olej - czy mineralny nie nadaje sie do aut z turbiną
do turbinki tylko półsyntetyk lub syntetyk :th: np.oleje Motula 5W40
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio witam. no super powoli pniemy się w górę :th: ja niestety nie mogłem się wyrwać. Pzdr dla wszystkich i do zobaczenia za tydzień :>
-
[B5 AEB] Jaki koszt gornych wahaczy w ASO?
MS 590 zł + wymiana
-
[ALL B5] Zawieszenie
mi zaczął skrzypieć dolny chyba banan a dodatkowo po zatrzymaniu się to słychać kurde jak to nazwać-zgrzyt-coś w stylu jak się tłumiki wychładzają to słychać takie pykanie.chyba też sworzeń
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak chyba jak dołączy Kraków Warszawa i Chrzanów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teraz w tym okresie to ze mną nie bardzo na tygodniu w soboty raczej też mogłoby być tak ok 17 czy 18
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo prawdopodobnie ja zaoferuję rameczki z dwóch drukarni: z bielska lub częstochowy zależy z którą się lepiej dogadam w środę powiniem znać już odpowiedź
-
[B5 AEB] Kopci od czasu do czasu
z tego co wiem jak na niebiesko to pierścienie lub turbina
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za to następnym razem prawdopodobnie będę miał niespodziankę dla Was-rameczki klubowe wszystko będę wiedział w środę [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2008, 21:34 _________________________________________________zamawiał z was ktoś kubki u slaweqa bo może by jedną paczkę posłał i na spocie byśmi rozdali
-
[B7 BWT] Proszę o info nt: wad oraz zalet kosztów silnika 2.0T FSI (200KM)
odnoszę to do starszych 1.8 T tak jak moja i tak jak to zasugerował AD4M
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:wallbash: kurde sorki chłopaki myślałem że na uczelni będę tylko chwilkę a dopiero wróciłem i znowu mi się nie udało spotkać coś mam pecha ostatnio
-
[B5 AEB] Kompletny rozrząd
lookhash wal do misiora on ci wszystko wyłoży co i jak
-
[B7 BWT] Proszę o info nt: wad oraz zalet kosztów silnika 2.0T FSI (200KM)
bzdura że starsze 1.8 T potrzebuje więcej normalnie koło 10 a nie wiem dlaczego u mnie poniżej 9 ok 8.8 po mieście i czasami też sobie nie żałuje depnąć :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
13.00? dam odpowiedź jutro przed 13 ale raczej też mogłoby być
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witajcie tak na 80 % :>
-
[ALL B5] Zawieszenie
to nie zawiecho jest słabe tylko nasze drogi
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
temat chyba rzeczywiście został wyczerpany ciekawe kiedy zielone mundurki zareagują :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zawieszenie
powodzenia będzie Ci potrzebne :th:
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
zalałem ostatnio v-power i całkiem całkiem ale teraz leje cały czas 98 i spalanie rzeczywiście mam poniżej 9? czy to możliwe? a jednak
-
[B5 AEB] Brak mocy
pomińmy go milczeniem to sam odpuści
-
[B5 AEB] Brak mocy
ronin takie wymóżdżanie się takimi po... wykładami jest nie potrzebne to chyba ten angielski klimat jest powodem tego chłopak kupił auto może nie wiedział że uszkodzone a ty od razu dołujesz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej czasami nic nie pisz a tak poza tym ciekawe w jakiej kondycji jest twoja [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 23:12 _________________________________________________ajax :oklaski: mam propozycje na przyszłość pozostawiajmy takie głupie odpowiedzi bez odzewu