-
[B5 AEB] Bardzo duże spalanie
wiec tak... termostat wymieniony, czujnik temp wody tez - wszystko ok trzyma ładnie 90c. Ciągle wyskakuje błąd "zbyt uboga mieszanka - dodawanie" Musze sprawdzić jeszcze wskazania lambdy
-
[B5 AEB] Bardzo duże spalanie
Witam, Od pewnego czasu mój audik 1.8 T bardzo dużo pali nawet ponad 20l ! ciezko odpala rano. Dodam także ze nie łapie od razu tylko pooowoli wchodzi na obroty po odpaleniu. Co to może być? stawiam na sondę lambda czy to dobry traf ? po zaczytaniu błędów z komputera "zbyt uboga mieszanka - dodawanie" pozdarwiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to i ja wpadnę dozobaczonka pucek to dziś poszalejemy....... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Syczące turbo
odświerzę temat, może komuś sie przyda to co napisze: Koledzy, było paręnaście razy opisane na forum co to takiego - normalna przypadłość w silnikach 1,8T...... winowajcą jest Turboblaszka,która sobie lata i dlatego wydaje takie odgłosy, proponuję użyć szukajki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie pisze Panowie tylko sprecyzujcie która godz bo cos mi sie zdaje ze mi szkoła wypadnie ale co tam... zlocik ważniejszy pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nio ciekawe.... ja tez bym sie na to pisał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
m@rk jakie wesele ;p ja tez sie wybieram jutro (czwartek) na wesele ;p może jedziemy na to samo :gwizdanie: ale raczej nie dam rady wpaść w piątek na zlocik.... szkoda pozdrawiam
-
[B5 AEB] Syczące turbo
daj znac...
-
[B5 AEB] Syczące turbo
dalej sie z tym zmagam.... ale fakt faktem.. nie powinno sie tak robić..... ale to normalna przypadłość w 1,8 T ale do zrobienia, poszukaj na forum.... trzeba przyspawać po prostu tą blaszkę i jest spokój... z tego co zdołałem sie dowiedzieć DV działa poprawnie... tylko ta blaszka lata
-
[B5 AEB] Syczące turbo
sprawdzcie, to http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_dziwny_dzwiek_czy_to_turbo_blaszka-t39326.0.html;msg445552#msg445552 pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nio spocik wyjątkowo udany ;p Pucek ten tekst przed wyjazdem..... "nie jedzcie szybko bo mi sie auto rozleci...." a tak mi sie przypomniał jak darłeś 200 km/h do Rybnika.... :polew: :decayed: swoją drogą nieźle to musiało wyglądać 3 audiki jadące sznureczkiem fakt faktem w Rybniku byliśmy w 10 min .... ale ja w domu dopiero o 12 niestety mnie tez za tydz nie będzie..... PS. Dawid byleś już tego polara oddać.... ?? :polew: nie kryj sie z tym.. wszyscy wiedza ze go nie kopiłeś na poważnie
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów
Proszę czy ktoś by mógł zerknąć na moje logi ? autko coś muli, dziś tez zauważyłem błąd 00561 Kontrola dodawania mieszanki wykasowałem go... i na razie sie ie pokazuje http://www.nao.free.of.pl/foto/111log.jpg http://www.nao.free.of.pl/foto/222log.jpg http://www.nao.free.of.pl/foto/333log.jpg pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 13:44_________________________________________________chyba jednak nikt nie pomoże.... szkoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to panowie jak sie tyle osób pisze na jutro to i ja sobie nie odmówię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no witam, witam kto sie pisze na jutrzejszy spocik ? Dawid jak tam, jedziemy ? Ja jak na razie walczę z niedogrzanym silnikiem ale myślę ze sie z tym uporam do jutra:) pozdro
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Witam, dziś również naprawiłem swój panel, przedstawię jeszcze parę wskazówek: ++ Jeśli odpalamy auto i panel mruga, stabilizując sie po okł 2 min ==> błąd klimatronika, sprawdź błędy na Vag'u ++ Jeśli odpalamy auto panel mruga lub w ogóle sie nie włącza ==> sprobuj docisnąć panel, najlepiej miedzy przyciskami +, -(z wyczuciem) jeśli pomaga => popraw luty pozdrawiam
nao
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta