Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Stuki w zawieszniu, prawy przod


xandmar

Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi: i stało się coś stuka z prawej strony w przodzie i to stuka dośc głośno. zawiecho do wymiany? mechanik twierdzi że tak :wallbash: tylko mam pytanko. czy jak już będę wymieniał to np. tylko jedna stroną, pojedyncze wahacze czy może od razu cały komplet? szukałem odpowiedzi ale nie mogę się doszukać. a i co sądzicie o opinii,że można założyć te "oryginały"allegro a stare dać do regenarcji i będą w zapasie. pozdro

Nazywaj poprawnie* tematy

* zgodnie z problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zawieszeniem lepiej nie kombinować, załóż febi lub ori lemforder, i można wymieniać pojedyńczo, te które są zużyte, bo nie wszystkie pukają, ja swoje wymieniłem w ciągu roku po kolei, koszty się rozłożyły i nie musiałem od razu kupe kasy wydawać :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stuka ro raczej ten wachacz na samym dole...ja przez 1,5 roku dopiero 2 wachacze wymienilem( znaczy sie jeden wymienilem a drugi oddalem do regeneracji- kosztuje to niewiele a jak dobrze zrobia to zdaje egzamin lepiej niz nowy caly wachacz-dla osób które z tym sie nie spotkały to polega to na tym ze w wachaczu wymieniana jest ta "kulka"tzn to co łączy wachacz z całą kolumna polecam bo jest taniutko w porównaniu do cely wachacza; ja robilem takie cos w tamtym roku w styczniu i do dzis jest ok a robie srednio 2tys km miesięcznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...