Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yuby1988

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. opis rewelacja
  2. moim zdaniem magnaty mają kiepski dzwięk troche ewentualnie cos z Alpine kup
  3. sorki ze dopiero teraz no więc: napewno trzeba rozebrac kierownicę wyciagnąć zegary, obudowy pod stacyjką itp. fotek nie mam chwilowo moge jedynie opisac. "zekranowanie kabla" to nic innego jak owinięcie przewodu od stacyjki do immo (w moim audi immo po prawej stronie- w nowszych moze byc juz inaczej np. w zegarach) folia aluminiowa kuchenna i zaizolowanie tego tasma . [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 08:10_________________________________________________postaram sie wrzucic opis jeszcze dzisiaj [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 08:11_________________________________________________ to powinno troszkę wyjaśnić temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2784.0.html;highlight=immo a to kolego to wlasnie troszke inny temat, kóry słyszalem ze nie do konca wypala
  4. no ja u siebi BOSE nie mam niestety nad czym bardzo ubolewam ;]
  5. zrobisz jak zechcesz, mam z tym na codzien stycznosc dlatego doradzam Ci tak a nie inaczej [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 07:58_________________________________________________ kolego radyjko rewlacja;) ale jezeli nie wymagasz niewiadomo wielu funkcji to lepszy bedzie ermes, chodzą bardzo podobnie;) ERMES również funkcyjny ale ma to co potrzebne bez porzesady.
  6. jezeli i masz bose to zawsze mozna cos takigo zamontowac:) trzeba poszukac, nawet na allegro czasem ktos wystawia gotowy zestaw lub sam subwoofer
  7. to jak juz tak mowicie to lepiej poszukac gdzies BOSE do tego modelu, nic od tego nie zagra lepiej ;]
  8. jak nie masz oryginalnej wtyczki to raczej zapomnij...
  9. ja zrobiłbym w przednich drzwiach sredni i wysoki ton tylko a subwoofer niech podkresla bas
  10. pamiętaj: sygnałowe (czincze) zawsze po prawej stronie samochodu, a zasilający po lewej a poprowadz sobie pod progami
  11. uchwyt do klapy bagaznika INOX (drogi ale nierdzewny) a antenę SIRIO titanium 1400 black
  12. lepiej odłóż wiecej kasy i kup alpine 9882Ri ... przynajmniej bedziesz wiedział ze kasa jest dobrze zainwestowana, bo bedzie grało rewelacyjnie
  13. nie proponuje jak masz BOSE w audi to nic nie zagra lepiej a kazda odpowiednio jest dostrojona do samochodu
  14. nie kupuj unidena bo on zapierd**** po innych kanałach.. poza tym brak deklaracji zgodności a przede wszystkich szkodzisz innym ;] no chyba ze znajdziesz gdzies unidena z roku 2006-2007 to ok proponuje lafayette ERMES(ok 400zl) + antena sirio titanium na magnesie lub na stałe(ok 200zl) i masz za***isty zestaw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.