Treść opublikowana przez yuby1988
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
opis rewelacja
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półke ? Proszę o pomoc. WAŻNE.
moim zdaniem magnaty mają kiepski dzwięk troche ewentualnie cos z Alpine kup
-
naprawa IMMO
sorki ze dopiero teraz no więc: napewno trzeba rozebrac kierownicę wyciagnąć zegary, obudowy pod stacyjką itp. fotek nie mam chwilowo moge jedynie opisac. "zekranowanie kabla" to nic innego jak owinięcie przewodu od stacyjki do immo (w moim audi immo po prawej stronie- w nowszych moze byc juz inaczej np. w zegarach) folia aluminiowa kuchenna i zaizolowanie tego tasma . [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 08:10_________________________________________________postaram sie wrzucic opis jeszcze dzisiaj [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 08:11_________________________________________________ to powinno troszkę wyjaśnić temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2784.0.html;highlight=immo a to kolego to wlasnie troszke inny temat, kóry słyszalem ze nie do konca wypala
-
[ALL B7] BOSE zamiast standardu
no ja u siebi BOSE nie mam niestety nad czym bardzo ubolewam ;]
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
zrobisz jak zechcesz, mam z tym na codzien stycznosc dlatego doradzam Ci tak a nie inaczej [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 07:58_________________________________________________ kolego radyjko rewlacja;) ale jezeli nie wymagasz niewiadomo wielu funkcji to lepszy bedzie ermes, chodzą bardzo podobnie;) ERMES również funkcyjny ale ma to co potrzebne bez porzesady.
-
Jaka tuba do audi a4 avant
jezeli i masz bose to zawsze mozna cos takigo zamontowac:) trzeba poszukac, nawet na allegro czasem ktos wystawia gotowy zestaw lub sam subwoofer
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półke ? Proszę o pomoc. WAŻNE.
to jak juz tak mowicie to lepiej poszukac gdzies BOSE do tego modelu, nic od tego nie zagra lepiej ;]
-
[ALL B7] BOSE zamiast standardu
jak nie masz oryginalnej wtyczki to raczej zapomnij...
-
[ALL B5] Głębokość montażu głośników w drzwiach Audi B5 96' - moze ktos pomoze?
ja zrobiłbym w przednich drzwiach sredni i wysoki ton tylko a subwoofer niech podkresla bas
-
[B5 ABC] którym miejscem poprowadzić kable zasilające
pamiętaj: sygnałowe (czincze) zawsze po prawej stronie samochodu, a zasilający po lewej a poprowadz sobie pod progami
-
[ALL B5] Jaka antena cb do avanta (mocowana na stałe)
uchwyt do klapy bagaznika INOX (drogi ale nierdzewny) a antenę SIRIO titanium 1400 black
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
lepiej odłóż wiecej kasy i kup alpine 9882Ri ... przynajmniej bedziesz wiedział ze kasa jest dobrze zainwestowana, bo bedzie grało rewelacyjnie
-
Jaka tuba do audi a4 avant
nie proponuje jak masz BOSE w audi to nic nie zagra lepiej a kazda odpowiednio jest dostrojona do samochodu
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półke ? Proszę o pomoc. WAŻNE.
jakies 6/9 może byc cos z blaupunkta
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
nie kupuj unidena bo on zapierd**** po innych kanałach.. poza tym brak deklaracji zgodności a przede wszystkich szkodzisz innym ;] no chyba ze znajdziesz gdzies unidena z roku 2006-2007 to ok proponuje lafayette ERMES(ok 400zl) + antena sirio titanium na magnesie lub na stałe(ok 200zl) i masz za***isty zestaw
-
naprawa IMMO
witam, wiem ze watek nieraz był poruszany ale cały czas jedno było opisywane.. czy to sie komuś przyda czy nie to napisze ze problem immo mozna rozwiązac poprzez dodatkowe zekranowanie przewodu do stacyjki... dużo pracy ale zrobiłem tak i juz dłuuugi czas nie mam problemu z odcinaniem zapłonu
-
[B5 AEB] Skrzypienie i drżenie kół
macie racje Panowie-to wachacz dzieki za podpowiedzi
-
[B5 AEB] Co robić jak skrzypi wahacz ?
mam go max 7-8 miesiecy i sam sie zdziwilem...tylko wymieniali mi go w warsztacie (bo nie mialem czasu wtedy) i moze tylko powiedzieli ze wstawili dobry niemiecki a naprawde to jakas wloska podróbka?
-
[B5 AEB] Co robić jak skrzypi wahacz ?
dobra dzieki, bo jak narazie to wtrysnalem do niego olej silnikowy to zaczyna skrypiec dopiero po przejechaniu dluzszego dystansu..
-
[B5 AEB] Co robić jak skrzypi wahacz ?
witam! mam takie pytanko... czy jak skrzypi mi wahacz ten 2 od dołu a był niedawno wymieniany i luzów nie ma to trzeba wymieniać? bo słyszałem od kogoś ze tam pod gumę można oleju wlać i pomaga... czy to jest prawda? i czy na długo skutkuje?
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
co do montażu i demontażu to trzeba delikatnie z wyczuciem łomikiem albo twardym śrubokręterm podważać... niestety dużo cierpliwości to wymaga:) ja jak wymieniałem u siebie przeguby to myślałem ze szlag mnie trafi no ale udało sie i jest ok
-
[B5 AEB] Skrzypienie i drżenie kół
witam wszystkich! ostatnio mam problem ze swoim Audi.. mianowicie: podczas skręcania kołami i w jedną i drugą stronę strasznie cos skrypi i drżą koła.. co mogło sie stac? zawieszenie jest wporządku wiec wydaje mi sie ze odzywa sie układ kierowniczy.. prosze o jakies podpowiedzi czego sie czepic:) z góry dziekuje;) pozdro.
-
[B5 AEB] skaczace obroty na LPG
witam! skacza obroty na gazie, nieraz niewielka reakcja turbiny(ma małego kopa jak mu sie da do oporu) to problemy zwiazane z moja instalacja...mam ja jeszcze na gwarancji i z tymi obrotami kiedy nie zajade to podlacza pod komputer i mam 2-3 dni spokoju i dalej nierówno chodzi ( czasem az gaśnie) i nie wiem co jest czy robia to na odczepnego czy cos jest do wymiany? jezdzilem kolegi laguna tez zagazowany i chodzi rowno jak na benzynce... moze ktos cos doradzic? bo juz brak mi nerwów... a z turbo to jest tak ze jak mu sie zachce to za***iście przyspieszy a jak nie to jakby tej spreżarki w ogóle nie bylo...(na benzynie jest Ok wiec turbo tez musi byc Ok. [instalacje mam oczywiscie sekwencyja] prosze znachorów o jakies rady..czy cos konkretnego zarzucic gazownikom czy co zrobic z tymi dwoma problemami? z góry dziekuje za odpowiedzi..pozdrawiam
-
[B5 AEB] Problem z centralnym zamkiem - pomóżcie
ok dzieki zobacze...
-
[B5 AEB] Problem z centralnym zamkiem - pomóżcie
kolego a gdzie tej pompki szukac??