Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] skaczace obroty na LPG


yuby1988

Rekomendowane odpowiedzi

witam! skacza obroty na gazie, nieraz niewielka reakcja turbiny(ma małego kopa jak mu sie da do oporu) to problemy zwiazane z moja instalacja...mam ja jeszcze na gwarancji i z tymi obrotami kiedy nie zajade to podlacza pod komputer i mam 2-3 dni spokoju i dalej nierówno chodzi ( czasem az gaśnie) i nie wiem co jest czy robia to na odczepnego czy cos jest do wymiany? jezdzilem kolegi laguna tez zagazowany i chodzi rowno jak na benzynce... moze ktos cos doradzic? bo juz brak mi nerwów...

a z turbo to jest tak ze jak mu sie zachce to za***iście przyspieszy a jak nie to jakby tej spreżarki w ogóle nie bylo...(na benzynie jest Ok wiec turbo tez musi byc Ok.

[instalacje mam oczywiscie sekwencyja]

prosze znachorów o jakies rady..czy cos konkretnego zarzucic gazownikom czy co zrobic z tymi dwoma problemami?

z góry dziekuje za odpowiedzi..pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam instalacje BRC seq24 i jak narazie ci powiem spisuje mi sie za***iście równiutko chodzi na gazie jak i benzynie,a mam ten sam silnik co ty.Spróbuj podjechać do gazownika może wgrali ci zły soft do gazu i to może być powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...