Jump to content
IGNORED

[B5 AEB] skaczace obroty na LPG

yuby1988
 Share

Recommended Posts

witam! skacza obroty na gazie, nieraz niewielka reakcja turbiny(ma małego kopa jak mu sie da do oporu) to problemy zwiazane z moja instalacja...mam ja jeszcze na gwarancji i z tymi obrotami kiedy nie zajade to podlacza pod komputer i mam 2-3 dni spokoju i dalej nierówno chodzi ( czasem az gaśnie) i nie wiem co jest czy robia to na odczepnego czy cos jest do wymiany? jezdzilem kolegi laguna tez zagazowany i chodzi rowno jak na benzynce... moze ktos cos doradzic? bo juz brak mi nerwów...

a z turbo to jest tak ze jak mu sie zachce to za***iście przyspieszy a jak nie to jakby tej spreżarki w ogóle nie bylo...(na benzynie jest Ok wiec turbo tez musi byc Ok.

[instalacje mam oczywiscie sekwencyja]

prosze znachorów o jakies rady..czy cos konkretnego zarzucic gazownikom czy co zrobic z tymi dwoma problemami?

z góry dziekuje za odpowiedzi..pozdrawiam :)

Ja mam instalacje BRC seq24 i jak narazie ci powiem spisuje mi sie za***iście równiutko chodzi na gazie jak i benzynie,a mam ten sam silnik co ty.Spróbuj podjechać do gazownika może wgrali ci zły soft do gazu i to może być powodem.