Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe dzięki chłopaki .... nie wstydzi tylko będę oddawała auto na przegląd i przy okazji może mi to zvaguje... a jak nie to chętnie skorzystam z pomocy martin a4 dziewczynka czy chłopak?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
znając realia to zapewne we wakacje najwczesniej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wrzucacie wykresy?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a Krakusy nie mają?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
martin pochwal sie ile ty masz?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid miej oko na moją boniu zadzwonię do ciebie jutro tak ok 12.00
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
właśnie odczuwam ładownie ok. 2800
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
z tego co wiem to 2750 poprawcie jeśli sie mylę
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
posprawdzaj jeszcze Vagiem i daj info
-
[B5 ADR] Stuki pod pokrywą głowicy
na ciepłym czy zimnym ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też mykam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja o niebie a martin o chlebie :wallbash: :wallbash:
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
jesli przepływka była padnięta to na pewno odczujesz różnicę gwarantuję
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak wsadzisz cipke to daj znac moze wtedy bede musial sie troszke martwic naughty[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 22:35_________________________________________________nie to jest po polsku po angielsku jest Chip OMG
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to było po angielsku :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no,no
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jasne,jasne ciekawe czym? :gwizdanie: powiedz gdzie i kiedy i jaka stawka wpadnij na spota to pogadamy :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę z konkretnym silniczkiem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mam nieaktywne- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jasne,jasne ciekawe czym? :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boniu ja raczej nie pojadę moją benzynką pojedzie szwagier i nie chcę żeby się pogubił prześlij mi tel na pw to dogadamy sprawę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Nowicjusz - wątek powitalny