Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Słabo przyspiesza


soczeklol123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy wjec prosze o wyrozumialosc :) a wiec kupilem 3 tygodnie temu audi a4 1.8 turbo 150 km z 1995 roku i autko jak na swoja moc jest bardzo mulaste to znaczy niema wogole przyspieszenia z turbiny ktora na 100 % dziala aha i niemoge go rozbujac do 6 tys co to moze byc ?? z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem i dzisaj wyczyszcze przeplywomierz jak nie pomoze to podjade pod vaga niech podłacza moze zawor n75 a nieorientujecie sie ile kosztuje podlaczenie i sprawdzenie bledow vagiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem i dzisaj wyczyszcze przeplywomierz jak nie pomoze to podjade pod vaga niech podłacza moze zawor n75 a nieorientujecie sie ile kosztuje podlaczenie i sprawdzenie bledow vagiem ??

podjedz na spota w swoim miescie, na pewno ktos Ci zvaguje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50-100 zł to chyba razem z kablem ?

pozdr

:polew:

Tak powaznie to naprawde tyle kasuja za podlaczenie komputera i "wykrycie" usterki ( czytaj - wyswietlenie bledow ). Pozniej mowia " Ale Panie, ja tylko diagnozuje, blad moze powodowac *tutaj wstawiamy dluga liste, niekoniecznie zwiazana z usterka* - musisz Pan jechac do mechaniora!"

Jedz kolego na spocika, poznasz ludzi i za friko diagnostyke bedziesz mial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjagnozowali mi u sasiada za free :D okazalo sie ze to przeplywomierz ... ktorego koszt jest obledny 500 zl .. za podrobe a orginał 1000 zl ( tak mi powiedzieli w sklepie bo sprawdzali) ja wyrwalem za 250 ale zobaczymy co z tego bedzie i ciekawe czy audi odzyska swoja moc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjagnozowali mi u sasiada za free :D okazalo sie ze to przeplywomierz ... ktorego koszt jest obledny 500 zl .. za podrobe a orginał 1000 zl ( tak mi powiedzieli w sklepie bo sprawdzali) ja wyrwalem za 250 ale zobaczymy co z tego bedzie i ciekawe czy audi odzyska swoja moc ?

:mysli: nie zadrogo troche? :mysli:

jak był do wymiany tylko przepływomierz i to on mulił auto to napewno odzyska moc i bedzie gitara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przepływke to tylko ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item555322576_audi_a3_a4_a6_passat_97r_1_8_turbo_przeplywomierz.html

http://www.allegro.pl/item559763703_audi_a3_a4_a6_passat_b5_1_8_turbo_przeplywomierz.html

Nowy nie wiem ile kosztuje w ASO ale moze byc dosc drogi. W kazdym badz razie nie kupuj nowych zamiennikow, lepiej kupic uzywany, sprawny a originalny, badz originalny nowy jesli twoje budzety na to pozwola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie kupilem uzywany orginalny z anglika ciekaw kurde az sie boje jezeli to niebedzie to narazie odlaczylem go wogole jak wdepne do konca gaz to szarpie i sie muli heh ale sie przemecze do piatku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odłączysz wtyczke od przepływki to nie odpalisz auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odłączysz wtyczke od przepływki to nie odpalisz auta

Dlaczego niby???

Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odłączysz wtyczke od przepływki to nie odpalisz auta

Dlaczego niby???

Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać :wink4:

otóż to :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odłaczylem wtyczke to auto jedzie niby lepiej ale tylko do 4 tys obrotow a jak wdepne gaz do konca to muli i przerywa i duzo wjecej pali caly czas komuter pokazuje 24L + . jutro powinienem miec przeplywke wjec napisze czy jest poprawa czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak odpialem wtyczke od góry to nie moglem odpalic, może to nie ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...