Treść opublikowana przez soczeklol123
-
A4 b5 1.8t kodowanie zegarów.
Witam. Nie działa mi obrotomierz i świeca sie kontrolki od płynu chłodzącego i ciśnienia oleju. Wyczytałem ze to wina kodowania lecz nie mogę sobie z tym poradzić ;/ Pacjent to a4 b5 1.8t 150 km 95 r -sedan -posiada tempomat -brak czujników zużycia klocków -numer zegarów 8D0919033D Dziekuje za pomoc Pozdrawiam
-
Prośba o anlize logów 1.8T AWT
Będę szukał kogoś Z przeplywka. Jak ogarne dam znać. Póki co dzięki za sugestie pozdrawiam
-
Prośba o anlize logów 1.8T AWT
logi 020-118 http://vaglog.pl/log_210902.html
-
Prośba o anlize logów 1.8T AWT
Pozostałe czyli grupa 020-118?
-
Prośba o anlize logów 1.8T AWT
Na Pb.
-
Prośba o anlize logów 1.8T AWT
zrobiłem logi dynamiczne 032 - http://vaglog.pl/log_210715.html 002-033 http://vaglog.pl/log_210713.html niestety nie zapisały mi sie logi 020-118 ;/ jutro je zrobie generalnie po skasowaniu błędu 16395 - Bank 1: Camshaft A (Intake) i przejechaniu ok 150 km nie powrócił
-
Prośba o anlize logów 1.8T AWT
co do tego silnika też jestem zaskoczony . w książce serwisowej jest AVJ a na głowicy wyryte AWT . podejrzewam ze poprzedni właściciel zmieniał silnik. dodam ze w ecu pojawia sie błąd : 16395 - Bank 1: Camshaft A (Intake): Retard Setpoint not Reached (Over-Advanced) rozrząd nowy napinacz łańcuszka również., cisnienie oleju ok Zrobie reszte logów w weekend i wkleje może one cos rozjaśnia
-
Prośba o anlize logów 1.8T AWT
Witam tak jak w temacie. Wydaje mi sie ze auto nie przyśpiesza tak jak powinno. Logi robiłem pierwszy raz także proszę o wyrozumiałość ) 115 - http://vaglog.pl/log_210242.html 002 - http://vaglog.pl/log_210241.html 002 i 115 - http://vaglog.pl/log_210240.html
-
Ciśnienie oleju zanikające kontrolka oldruck .
Wg auto daty ciśnienie powinno wynosić 3.5-4.5bara /2000 obr/min przy rozgrzanym silniku. Przyczyne znalazłem na 2 cylindrze przytarła sie panewka główna . w przyszłym tyg wymieniam kpl panewek głównych i korbowodowych + półksiężyce centrujące . Wał nie jest porysowany więc zostaje
-
Ciśnienie oleju zanikające kontrolka oldruck .
Witam serdecznie przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem a wiec w moim AVJ zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju , niezwłocznie zdjąłem miskę, wyczyściłem smok, wymieniłem pompę oleju i czujnik ciśnienia niestety komunikat zapala sie nadal na rozgrzanym silniku mierząc ciśnienie na zimnym silniku jest ok 4 bar czyli w normie , jak auto jest rozgrzane przy 2000 tys obrotów ciśnienie spada do 2 bar. podejrzewam ze sa to panewki a wy jak sadzicie ? mial ktoś wczesniej taki problem ? z gory dzikie za odpowiedz :)
-
[INNE] Słabo grzeje w kabinie
wyjąłem ten silniczek okazuje sie ze od strony lewej silniczek nie chodzi jednak jak go podlacze pod prawa str to chula az milo czy to możne być wina klimatronika ? przestawialem klapy recznie i nic sie nie zmienilo
-
[INNE] Słabo grzeje w kabinie
dzieki za odp a kojarzysz moze czy duzo rozbierania bez zdejmowania deski sie obejdzie ?
-
[INNE] Słabo grzeje w kabinie
witam :> niedawno kupiłem audi a6 c5 2.8 z 2000 r i mam mały problem auto bardzo słabo grzeje, czy moze byc to wina termostatu ktory mam do wymiany ? dodam ze po dlugim rozgrzaniu na vagu pokazuje 90 stopni a z kratek na 22-hi stopni leci letnie powietrze. bledy klimatronika : 757 - czujnik temp nawiewu P-G151 przerwa lub zwarcie do masy 1028 - przekaznik dmuchawy j323 gdzie sie znajduje ten czujnik i jaki jest numer ? z gory dzieki za odp
-
[B5 AEB] Koło jednomoasowe czy dwumasowe ?
witam nie znalazlem odp na ten temat wjec mam zapytanie do swojej audi 1.8 t 150 km AEB moge zalozyc kolo jednomasowe zamiast dwumasowego ? jesli tak jakie sa oznaczenia itp z gory dzieki za odp
-
passat b5 pytanie o Esp
Witam zamiaruje kupic Passata b5 ful opcje z 96 r i tu moje pytanie sprzedający mówi ze jest wyposażony w ESP natomiast na desce rozdzielczej niema takowego włącznika czy sciemna gościu czy były takie wersje bez włącznika \ wyłącznika pozdrawiam
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
spoko dziekowac wam wszyskim )
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
dobra wlascicielem na ubezpieczeniu jest kumpel a ojciec jest dopisany czyli radzicie drodzy koledzy zeby umowe spisali kumpel i kupujacy i bedzie wszysko oki ?
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
wlasnie sie dowiedzialem ze ubezpieczenie jest na mojego ojca i na kumpla takze nie bedzie problemu chyba nie ? nie no umowy nie bylo bankowo dzieki wszyskim za pomoc
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
no niewiem jak to mozliwe nie znam sie za bardzo na tych prawach i przepisach ;/ ale jak policja mnie kiedys zatrzymala to nie robili z tego problemow. czyli oc tu odgrywa jakas wazna role przy sprzedawaniu ? nowy wlasciciel przepisze wtedy chyba na siebie oile sie nie mylę ?
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
no oc wsumie jest na tate ale to nie robi chyba rzadnych problemow ?
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
umowa nie byla spisywana nawet czyli kupujacy musi podpisac umowe z kumplem i wszysko jest zalatwione zgodnie z prawem ?
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
aha czyli kumpel musi spisac nowa umowe z kupujacym i wsumie wychodzi na to ze ja nie bylem posiadaczem tego auta tak ?
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
nie mam pojecia czy wyrejstrowal dowod jest na niego jeszcze heh
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
witam kupilem 2 lata temu auto od kolegi bez przerejstrowania jezdzilem tak do tej pory noi trafil sie kupiec na autko jak mam zalatwic umowe kupna sprzedazy tzn kupujacy podpisuje ja ze mna czy ze starym wlascicielem ? pzdr
-
[B5 AEB] czy podejdzie ta sonda ?
witam padła mi sonda i tu moje pytanie czy ta sonda bedzie grala w moim aucie czy nie rozni sie numerami ale silnik ten sam i z tego samego roku .... numer starej sondy 0258 006 014 \15 numer nowej sondy 021 906 265 AE 258 0 03 757/758 z gory dzieki za odp