Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soczeklol123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soczeklol123

  1. 17978 Moduł sterujacy zablokowany Zakres / mozliwosci brak osprzetu / nie zwiazany ze sprzetem \- BLAD SPORADYCZNY 16505 czujnik polozenia przepustnicy Zakres / mozliwosci brak osprzetu / nie zwiazany ze sprzetem \- BLAD SPORADYCZNY [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 16:04_________________________________________________a wjec powiedzcie mi lambda do wymiany i jest to przyczyna braku mocy czy ten blad przepustnicy jest za to odpowiedzialny ?
  2. mam takie pytanie bo mam ten sam blad i on moze byc przyczyna odczuwalnego braku mocy ?? pozdrawiam
  3. 2 bledy ktore sie powtarzaja to Moduł sterujacy zablokowany i czujnik polozenia przepustnicy
  4. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a09a48e69933de36.html
  5. a wec tak na pierwszym kanale niebylo zadnych wartosci g\s ale na drugim byly cos tam air flow i pokazywalo mi jak przygazowalem 155 +\-
  6. to znaczy sprawdzic na vbau to moze mnie oswiecisz jak bo ja z vaga to jestem troche dentka ...
  7. witam mam pytanie bo raz mi ciagnie turbo a raz nie to znaczy w granicach 5k obrotow zaczyna ciagnac ... dv n75 i turbo sa na 100% dobre sprawdzane a i ostatnio zauwazylem ze temp cieczy chlodzacej podskoczyla troche ponad 90% moze byc to spowodowane czujnikiem temp (t przyspieszanie)
  8. popatrz na allegro albo popytaj sie w sklepach tylko jedna rada kupuj orginalna nie zaden zamiennik pozdrawiam
  9. przepustnica ? wyczysc i zaadoptuj powinno byc dobrze bynajmniej ja w swoim aeb tak mialem
  10. a nie orientujecie sie gdzie mozna kupic te kostki oprócz w aso ?
  11. jest to jakis inny zamiennik nie depo tylko chinskie hidy pasuja cos tak mowil . ale znalazlem tutaj depo i chyba na nie sie skusze http://moto.allegro.pl/item729206282_audi_a4_99_00_94_98_reflektor_soczewka_h7_h7.html
  12. witam Jak myslicie czy te lampy sa czegos warte czy niebardzo ? http://moto.allegro.pl/item731308250_nowe_reflektory_audi_a4_99_01_h7_h7_komplet_l_p.html da sie do nich wsadzic xenona i czy bedzie ladnie swiecilo czy lipnie ? pozdrawiam
  13. pewno lambda do wymiany i n75
  14. wsumie prawda ale najwazniejsze ze jest juz gitara ;]
  15. przyczna banalna byla kostaka od n75 byla peknieta i niekiedy byylo przebicie i wtedy n75 nie dzialal noi auto niemialo mocy ;]
  16. sprawdz wg dv n75 dolot czy niema gdzies dziur ''grzybek'' na stronie goracej turbiny ja mialem ten sam problem z moca kazolo sie ze dv i n75 do wywalenia + 2 wezyki plus zwarcie na kostce od n75
  17. juz gitara opanowalem problem z moca idzie jak szalona ;]
  18. witam mam problem wymienilem zawor n75 i auto jezdzilo jak szalone tylko przez 5 minut potem znow zamul (znaczy przyspiesza ale nie tak jak powinno bardzo malo) niewiem czym to jest spowodowane bo sprawdzilem wszystko co jest mozliwe :' n75 nowy (stary byl popsuty) dv (nowy) sztanga wg wyregulowana (sprawna) przeplywka nowa kata niema dziur w dolocie itp tez niema bledow na vagu tez niema wjec co to moze byc ?
  19. oki juz wiem dzieki
  20. witam koledzy mam problem niepamietam jak podlaczyc dv w ktory krociec ktory waż?
  21. wymienilem dv i musze powiedziec ze jest troche lepiej ale to jeszcze nie to teraz co sprawdzic n75 czy wg czy co kolwiek innego ??
  22. witam kolego i jak skaczyla sie twoja rzygoda z tym doladowaniem bo ja mam kompletnie to samo i niewie co robic pozdrawiam
  23. kurcze nieznam sie na tym tak szczegolowo ale dzieki za olsnienie
  24. witam zrobilem logi tylko przepraszam zataka jakosc zapisu ale posiadam stary kompyter w ktorym niema nawet exela za utrudnienia przepraszam i dzieki wielkie z gory za analize link do logow http://rtnet.pl/vaglog/walus615_314.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.