-
[ALL B5] Stukot podczas hamowania
ja mam tarcze ok i klocki i tylko luz w jednej koncówce drazka i cos czasem przy hamowaniu stuka i co to moze byc ??przez ta koncówke ?? prosze o pomoc
-
[ALL B5] Brak długich - wina manetek???
ale sposób jest prosty i bez rozbierania
-
[ALL B5] Brak długich - wina manetek???
wd 40 załatwi sprawe mi pomogł
-
[ALL B5] Prośba o interpretacje błędów
siema dzis podłączyłem waga i pokazał błedy 18010 i 532 sa one zwiazane ze soba a nic neimoge znależć [mod]Twoj "problem" (jak to ladnie okresliles), polega na tym, ze nie czytasz regulaminu..[/mod]
-
[B5 ADR] Kilka błędów
pojasuj i sie okaze co jest grane bo sporadyczne to sa tylko objawy
-
[B5 ADR] Prośba a analizę błędu
po podłaczeniu vaga wyskoczył mi taki blad 18010 P1602 Terminal 30 źródła zasilania (B+) – niskie napięcie D co on moze oznaczac i jak mozna zdiagnozwać czego mzoe byc przyczyna dubel
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
nie raczej ale jakis bład sporadyczbny
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
jezeli cos z kompem podłacz kompa i opacz sterty
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
w pierwszy włąsnie niema nic a dokładnie to dajcie linka
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
siema ja ma problem ze swiatłami bo jak dam ze swiatel nnormalnych na długie to całkiem gasna i cos koledzy macie zaradzic pomocy
-
blad 16515
aha ok dzieki wielkie
-
blad 16515
siemanko ma audiczke 1.8 adr i bład silnik jest taki od sondy zwarcie do masy 16515 juz kiedys pytał na forum czu jakos mozna to wyeliminowac ja wymieniłe sonde i tak jest jak był tylko lepie jauto chodzi i mniej pali pomocy [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 11:54_________________________________________________P0131 "Czujnik O2 (Bank 1 Czujnik 1) - niskie napięcie" moze to jest zwiazane z jakims czujnikiem
-
[ALL] Jak to jest z wymianą płynu do wspomagania (Pan mechanik powiedział ...) ?
to jest jakis kutrek spustowy cz co bo nikt tak wyraznie nie pisze jak to wymienic
-
Ile pali a4 1,8 benz?
tak tak kolega ma racje:)
-
Ile pali a4 1,8 benz?
to jak masz silnik rozjebanyt to 18 l ci bierze
magik 18
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta