-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Pompa paliwa. Dzisiaj kupiłem, dałem do wymiany w warsztacie i już jest ok
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Tak pewnie zrobię...
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Z bratem dobraliśmy się mniej więcej do pompy. Prąd dochodzi ale ona sama nie działa. Wygląda na to, że jednak chyba zdechła... ale pewnie obadamy ją jeszcze dokładniej zanim kupię nową
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Bezpiecznik jest dobry, sprawdzałem. Paliwa w zbiorniku ponad 10 litrów. Spóbuję obadać filtr jutro lub w czwartek i w razie czego moze zgłoszę się znowu jakby okazało się, że to nie to Dzięki za rady
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Hm.. jeśli chodzi o to czy słychać pompę to nie jestem pewien ale... chyba nie. Kontrolka immo gaśnie po kilku sek jak zawsze. Jesli dźwięk pompy powinien byc wyraźnie słyszalny to na pewno jej nie słychać.
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Witam. Mam problem z samochodem, który nie chce odpalic. Wygląda to jakby do silnika nie dostawało się paliwo. Rozrusznik kręci. Dzisiaj rano odpaliłem samochód bez większych problemów. Pochodził ze 3-4 minuty i się podgrzał troszkę. Potem po przejechaniu ok 2 kilometrów nagle.... skończyła się jazda Tak jakby nagle skończył się dopływ paliwa. Nie wiem czy padła pompa paliwa, czy zamarzła (ona lub coś innego) czy to może jeszcze coś innego? Temperatura rano wynosiła jakieś minus 25-26 stopni (w nocy ponad -30). Samochód jak w profilu: A4 B5 1.8 Q '95
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Od dawna jestem fanem Audi. Od niedawna jestem właścicielem Audi A4 B5 1.8 Quattro. Pozdrawiam!
Emet
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta