-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Siemanko u mnie stukało tak samo tylko na początku ale teraz stuka cały czas na wolnych obrotach więc chyba lepiej jest to zrobić nie czekać aż siś całkiem zepsuje mechanik powiedział że to napinacz łańcuszka rozrządu ale ten napinacz kosztuje 1300 zł więc masakra jeśli to nie to więc może pierw wymienię tą nastawkę. a może wiecie czy są jakieś foty w serwisie na temat wymiany tego napinacza lub nastawki i (rozrządu z paskiem i łańcuszkiem) Dzięki
-
[B5 AVV] Problem z nieoryginalnym radiem
Siemonko wszystkim Mam problem z radiem audio, mianowicie nie zapamiętuje mi ustawień. Tzn po wyjeciu panela lub po wyjeciu kluczykow przywraca ustawienia fabruczne raczej nie chodzi o ustawienia radia bo już wszystko prubowalem . Jesli ktos sie z tym spotkał to prosze niech napisze co trzeba zrobic z góry dziekuje
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
przepływomierz może u mnie było to samo wymienilem i gitara
-
[B5 AVV] Nie działa centralny
siemanko :polew: :wallbash: :decayed: tak jak kolega wyżej napisal wszystko sie sprawdziło po rozkreceniu wirnika okazało się że był w strzępach wymieniłem wirnik i po problemie dzieki za pomoc pozdrawiam.
-
[B5 AVV] Nie działa centralny
ostatnie pytanko czy może bedzie pasowal ten wirnik z jakiegoś innego modelu audi albo 1999 ,2000 lub z starszej o rok albo dwa trzy lata A4 bo do takich czesci mam dostep a niema mojego modelu. dodam jeszcze że już raz dwa razy mielem problem z dobraniem cześci.[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:49_________________________________________________o dzieki za fotkę
-
[B5 AVV] Nie działa centralny
o dzieki to zabieram sie za to tak szybko jak to bedzie możliwe mysle ze macie racje bo weżyk by raczej sam nie pękł[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:43_________________________________________________dam znać jak postepy w sobotę jeszcze raz dzieki.
-
[B5 AVV] Nie działa centralny
a da sie to jakos sprawdzic bez wymiany na nową pompe
-
[B5 AVV] Nie działa centralny
ok sprawdze uważniej jutro dzieki
-
[B5 AVV] Nie działa centralny
dodam jeszcze że żadne dzwi sie nie otwierają i bagażnik też no i nawet jak prubuje z kluczyka to otwieram tylko jedne :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:dzwi[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:34_________________________________________________sprawdzalem wydaje sie ok . a myslisz ze sam mógł pęknąć albo spaść????
-
[B5 AVV] Nie działa centralny
01367 Wyłączenie przez pompę zamka centralnego czy ktoś może wie jak to naprawić . mam taki właśnie błąd i nie mam pojecia od czego zacząć za wszystką pomoc z gory dziekuje[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:00_________________________________________________Chcialem jeszcze dodac ze jak wcisne przycisk w pilocie to slychac jak pompa brzeczy okolo 30 sekund. Po tym czasie cichnie a drzwi sie nie oteieraja ani nie zamykaja?![br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:38_________________________________________________ :kox: :kox: czy może ktoś wie jak sprawdzić czy pompa jest dobra[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:26_________________________________________________niewiem jak sie za to zabrać ,nigdy nie robilem centralnego. Jeśli sam przestał działac to podejrzewam że raczej cos z pompą ale problem w tym ze jak wcisne pilota to słychać jakby się pompa siłowała ,wiec już niewiem jeżeli ktos wie jak to sprawdzi to prosze o pomoc :shocked: :shocked: :shocked:
-
[ALL B6] Problem z centralnym zamkiem
Jesli chodzi o ten kabel to u mnie działa. mam tez problem z centralnym nie dziala wcale nie zamyka i nie otwiera dzwi ani z pilota ani z kluczyka musze wszystkie dzwi zamykać osobno.Tak jakby słychać z tylu jakis dzwiek buczenie czy coś ale nie zamyka.mam jeszcze taki ///// http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avv_nie_dziala_centralny-t68270.0.html
-
[B5 AVV] Proszę o analizę błędów
filtr i przepływomierz nowy wymieniałem tydzień temu napewno dobry bo przed wymianą osiągal tylko 4500 obrotów a teraz ok,a może dlatego że nie jest orginalny ? a co do sondy to ma znaczyć wymiana Tak? a i jeszcze ten zawór od wengla aktywnego co z nim??????? Dziekiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :> :> :>
-
[B5 AVV] Proszę o analizę błędów
Siemanko dużo to wszystko pomaga i rozwiązuje ale poniewasz jestem początkującym vagowiczem to potrzebuje jeszcze kilka wskazówek mianowicie: 18001 P1593 4651 Adaptacja wysokości - sygnał poza tolerancją - mały przepływ dolotu, MAF, przepustnica czyścilem ostatni przepustnicę,myślisz że moge coś jeszcze zrobić czy może do wymiany???????????????? 17924 P1516 4604 Elektrozawór powietrza dolotowego 1 - otwarty obwód to to niewiem co to jest jeśli ktoś ma jekieś fotki a i czy musze wymieniać czy może coś jeczcze moge zrobić?>????????????????? 17834 P1426 45AA Elektrozawór przewietrzania z węglem aktyw. EVAP - otwarty obwód fota gdzie i pytanko czy do wymiany?????????????????????? 16514 P0130 4082 Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 1- obwód uszkodzony to akurat wiem co to ale myślicie czy do wymiany ??????????.....a ewentualnie kable sprawdze TAK/???????????????
-
[B5 AVV] Proszę o analizę błędów
:)Witam!!! pojwiły mi sie nastepujące błedy: 18001-Altitude Adaptation: Signal Out of Tolerance P1593-35-10---Interrmittent 17924-Intake Manifold Valve (N156) Open Circuit P1516-35-10---Intermittent 16514-Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1:Malfunction in Circuit P0130-35-10---Intermittent 17834-EVAP Purge Valve (N80): Open Circuit P1426-35-10---Intermittent :mysli:sprawdzłem znaczenie tych błedow ale to mi nic nie dało ponieważ nie wiem co to oznacza i nie mam pojecia co jest przyczyną tych błedow.Jeżeli mogłby mi ktoś powidziec co powinienem zrobić i co wymienic to prosze o pomoc [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 17:39_________________________________________________
-
[B5 AVV] Powoli się rozpędza, obroty uciekają
niema za co jest zaj.........cie
robtomi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta