Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ToXiC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Już odrazu na mój koszt :gwizdanie: Sam jestem Ciekawy bo przymierzam się do kupienia nowego auta A4 b8 lub A6 C6. Może masz racje teraz to już sam nie wiem. A ty po czym twierdzisz że nie ma, bo nie ma guzika z napisem NAVI ?
  2. masz przycisk SAT niby co on może oznaczać? Mi się wydaje ze Navi
  3. Ze zdjęć widać ze posiada MMI wiec NAVI musi być :>. Nie zawsze chyba z tego Co mi wiadomo musi Mieć rekinka na dachu żeby posiadać NAVI :gwizdanie:
  4. Nie są złe te lampy ale oryginał to oryginał :> speedy1b One mogą nie mieć i nie maja przetwornic itp. ja bym tego nie zakładał nawet, ale wiadomo zależy od gustu. Jak podłączysz wedle ich schematu to z tylu nic się palić nie będzie, żadne światło.Z przodu będziesz miał dzienne a z tyłu nic:D. Szukaj bo był już o tym temat jak podłączyć i co jest Ci potrzebne
  5. Ten Model ma wyjście z tyłu na Mini- ISO wiec tylko podłączyć i tył też będzie śmigał. W Blaupunktach jako jedynych radiach nie trzeba adapterów dokupywać żeby tył grał. Miałem blaupunkta Hamburg MP57 i tył mi grał na nim po podłączeniu Mini-iso
  6. Daleka przyszłość :> Poza tym kto będzie za to płacił
  7. Jeżeli chodzi o Nokie seria E i N i inne na symbianie to tak się dzieje w zależności od wersji symbiana(tak że od oprogramowania) w telefonie i wersji bluetooth-a w naszych autach. Może masz jakiś czas uśpienia bluta ustawiony??
  8. Jeżeli masz chęci i trochę czasu załóż od S obczaj a potem od RS i będziesz wtedy widział i podejmiesz decyzje RS ładniejszy :>
  9. Dobry pomysł :> kolor ciemny granatowy więc czarna mi się nie przyda. Dużo jest roboty żeby ją wymontować? Jakiś czas temu jak wymieniałem zamek w drzwiach to powiem że trochę ciasno tam było Może jakaś skrócona instrukcja...
  10. Witam mam takie nietypowe pytanie w sumie to poradę. Nie posiadam u Siebie wkładki w sumie to bębenka w drzwiach(klamce) od strony kierowcy jest po prostu dziura tak na ok 3-4cm taką już zakupiłem. W jaki sposób można to zaślepić żeby to w miarę wyglądało nie potrzebna mi wkładka w sumie śmigam już tak prawie 2 lata. Nowa wkładka w ASO pod mój kluczyk kosztuje 560 zł troszkę dużo. Może ktoś ma jakiś pomysł ?? Bo Ja kompletnie nie wiem jak to zrobić i co użyć do tego zaślepienia
  11. Skrzynia wymieniona teraz jest pięknie Cicho ze aż miło wiem ze skrzynia od passata nie wiem jaki model i nie wiem jaka miałem z tego wszystkiego, po prostu wylecialo mi to z glowy postaram sie dowiedziec na dniach i napisze
  12. Znajomy mechanik załatwił mi skrzynie ponoć sprawna z możliwością sprawdzenia jej na kilka dni jutro rano zawożę niunie moją i będę wiedział, cena skrzyni 650 zł przebieg jej prawdopodobnie 130 tys. w mojej aktualnie 225 tys. Jutro napisze jakie będą rezultaty
  13. na postoju nie wyje nawet jak przygazuje to tez nie wyje
  14. juz zmienilem na AVF :gwizdanie: tak wiec trzeba bedzie zrobic nie chcem sie bawic w jakies renowacje gdzie wczesniej doczytalem ze i tak nie ma na to gwarancji ile posmigasz wiec szukam skrzyni jutro u mechaniora lukne czy on moze cos tam bedzie mial ;( I jeszcze jedno pytanko jakie skrzynie pasuja oczywiscie 6 biegowe wiem ze jest tego troszke na alledrogo.pl sa GBA FRL FYA HCF czym one sie roznia ??
  15. Podpinam Się do tematu. U mnie wyje skrzynia na kazdym biegu na luzie nawet po wcisnieciu sprzegła im szybciej jade tym glosniej wyje od dluzego czasu tak jest i dzwiek sie narasta i jest coraz glosniejszy w raz z predkoscia, sprawdzalem czy to nie osłona pod silnikiem ale jest ok, lozyska w kolach tez okey co to moze byc?? jesli to skrzynia biegow to jak roziwazac problem dodam ze skrzynia chodzi dobrze bez problemu 6 biegowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.