-
Czujnik poziomu/temperatury oleju numer?
Dzieki za pomoc
-
Czujnik poziomu/temperatury oleju numer?
Witam, jak w temacie potrzebuje numer czujnika poziomu oleju, tego w misce olejowej 1.8t oznaczenie silnika BEX, z gory dziekuje
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Spoko nikt sie nie kłóci na dobra sprawe przy jednej prasie pracującej w automacie niema za wiele pracy dla osoby obsługującej, od wczoraj do jutra trwają targi Plastpol w Kielcach jak masz niedaleko zawsze mozesz sobie skoczyc i zobaczyc jak to wyglada z bliska, są tam maszyny rożnych producentów normalnie pracujące więc polecam, gdybys mial jakies pytania chetnie pomoge
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Moze po to zeby kolegę uświadomić w tym temacie, a Twoja wypowiedz nic do niego nie wnosić więc daruj sobie tego typu stwierdzenia
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Jakie wymiary formy i objętość wtrysku? Z jakiego surowca ? Ile gniazd w formach?
-
Wtryskarkę ,jaką kupic?
Witam, napisz dokładnie co chcesz produkować, wtryskarek jest cała masa Engel, Mir, sandretto, batenfeld, demag, krausmaffei, italtech i można by tak jeszcze długo, osobiście zajmuje się wtryskarkami od 10 lat, tonaż od 50 do 5000 ton sprecyzuj oczekiwania to coś poradzimy, jest masa pras używanych na rynku, wszystko zależy do czego ma służyć
-
Tempomat nie działa
Moduł był niedawno podmieniany, niestety bez efektu. Macie jeszcze jakieś propozycje lub punkty zaczepienia?
-
Tempomat nie działa
Niestety kabel coś szwankuje i dziś tylko tyle udało się sprawdzić ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 12:28 ---------- Mógłby ktoś podpowiedź gdzie, w czym szukać przyczyny nie działającego tempomatu?
-
Tempomat nie działa
Sprawdziłem i wszystko się zgadza, w blokach pomiarowych 16-Steering Wheel sygnalizuje włączenie/wyłączenie tempomatu, jest również potwierdzenie przycisku SET oraz sygnalizacja wyłączenia poprzez naciśnięcie hamulca lub sprzęgła, mimo to nadal nie działa, w teście licznika kontrolka się zapala i nic poza tym. Wie ktoś może gdzie może tkwić problem?
-
Tempomat nie działa
Witam, kupiłem auto z już założonym tempomatem ( nie wiem czy ori czy dokładany ) i niestety ten nie działa. Sprawdziłem kodowanie- jedyny błąd ale raczej nieistotny to zakodowana kierownica czteroramienna, ja posiadam trójramienną, zmieniłem to również nic, czujnik sprzęgła oraz hamulca sprawdzony i wszystko ok, a tempomat dalej nie daje się włączyć, pociągnięcie manetki do siebie również powoduje zmianę z 0 na 1 więc też ok, jakieś pomysły, porady? Co jeszcze mogę sprawdzić lub zrobić?
-
Problem ze wskazaniem poziomu paliwa
Super dzieki wielkie sprawdze dzis co u jak akurat pokazuje rezerwę więc zobacze ile faktycznie jest w zbiorniku
-
Problem ze wskazaniem poziomu paliwa
Wiem dlatego chciałbym sprawdzic vagiem ile paliwa znajduje sie w zbiorniku
-
Problem ze wskazaniem poziomu paliwa
Witam, mam prośbę, czy mógłby ktoś podać dokładnie w jaki sposób sprawdzić vagiem odczyt z pływaków w zbiorniku paliwa ? Bardzo szybko opada mi wskazówka pomimo że fis pokazuje spalanie średnie w okolicy 8 do 10 litrów a po wskaźniku wychodzi na to że auto pali ok 20 litrów
-
Instalacja LPG a brak dokumentów. Niemcy.
Zgadza sie ale koszta całkiem podobne, wydaje mi sie ze co nowe to nowe ale to tylko moje zdanie, w każdym bądź razie sprawa nie jest trudna do opanowania
-
Instalacja LPG a brak dokumentów. Niemcy.
miesiąc temu kupiłem swoje auto z Niemiec, wystarczy że wymienisz butle i otrzymasz na nią atest (certyfikat) i tyle, potrzebne do każdego przeglądu, koszt ok 500pln i po sprawie, gaz normalnie wbity w dowód i na przeglądzie pierwszym rejestracyjnym nie było żadnych problemów
Soviet
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta