Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Soviet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki za pomoc
  2. Witam, jak w temacie potrzebuje numer czujnika poziomu oleju, tego w misce olejowej 1.8t oznaczenie silnika BEX, z gory dziekuje
  3. Spoko nikt sie nie kłóci na dobra sprawe przy jednej prasie pracującej w automacie niema za wiele pracy dla osoby obsługującej, od wczoraj do jutra trwają targi Plastpol w Kielcach jak masz niedaleko zawsze mozesz sobie skoczyc i zobaczyc jak to wyglada z bliska, są tam maszyny rożnych producentów normalnie pracujące więc polecam, gdybys mial jakies pytania chetnie pomoge
  4. Moze po to zeby kolegę uświadomić w tym temacie, a Twoja wypowiedz nic do niego nie wnosić więc daruj sobie tego typu stwierdzenia
  5. Jakie wymiary formy i objętość wtrysku? Z jakiego surowca ? Ile gniazd w formach?
  6. Witam, napisz dokładnie co chcesz produkować, wtryskarek jest cała masa Engel, Mir, sandretto, batenfeld, demag, krausmaffei, italtech i można by tak jeszcze długo, osobiście zajmuje się wtryskarkami od 10 lat, tonaż od 50 do 5000 ton sprecyzuj oczekiwania to coś poradzimy, jest masa pras używanych na rynku, wszystko zależy do czego ma służyć
  7. Moduł był niedawno podmieniany, niestety bez efektu. Macie jeszcze jakieś propozycje lub punkty zaczepienia?
  8. Niestety kabel coś szwankuje i dziś tylko tyle udało się sprawdzić ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 12:28 ---------- Mógłby ktoś podpowiedź gdzie, w czym szukać przyczyny nie działającego tempomatu?
  9. Sprawdziłem i wszystko się zgadza, w blokach pomiarowych 16-Steering Wheel sygnalizuje włączenie/wyłączenie tempomatu, jest również potwierdzenie przycisku SET oraz sygnalizacja wyłączenia poprzez naciśnięcie hamulca lub sprzęgła, mimo to nadal nie działa, w teście licznika kontrolka się zapala i nic poza tym. Wie ktoś może gdzie może tkwić problem?
  10. Witam, kupiłem auto z już założonym tempomatem ( nie wiem czy ori czy dokładany ) i niestety ten nie działa. Sprawdziłem kodowanie- jedyny błąd ale raczej nieistotny to zakodowana kierownica czteroramienna, ja posiadam trójramienną, zmieniłem to również nic, czujnik sprzęgła oraz hamulca sprawdzony i wszystko ok, a tempomat dalej nie daje się włączyć, pociągnięcie manetki do siebie również powoduje zmianę z 0 na 1 więc też ok, jakieś pomysły, porady? Co jeszcze mogę sprawdzić lub zrobić?
  11. Super dzieki wielkie sprawdze dzis co u jak akurat pokazuje rezerwę więc zobacze ile faktycznie jest w zbiorniku
  12. Wiem dlatego chciałbym sprawdzic vagiem ile paliwa znajduje sie w zbiorniku
  13. Witam, mam prośbę, czy mógłby ktoś podać dokładnie w jaki sposób sprawdzić vagiem odczyt z pływaków w zbiorniku paliwa ? Bardzo szybko opada mi wskazówka pomimo że fis pokazuje spalanie średnie w okolicy 8 do 10 litrów a po wskaźniku wychodzi na to że auto pali ok 20 litrów
  14. Zgadza sie ale koszta całkiem podobne, wydaje mi sie ze co nowe to nowe ale to tylko moje zdanie, w każdym bądź razie sprawa nie jest trudna do opanowania
  15. miesiąc temu kupiłem swoje auto z Niemiec, wystarczy że wymienisz butle i otrzymasz na nią atest (certyfikat) i tyle, potrzebne do każdego przeglądu, koszt ok 500pln i po sprawie, gaz normalnie wbity w dowód i na przeglądzie pierwszym rejestracyjnym nie było żadnych problemów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.