Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jurekb133

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jurekb133 odpowiedział(a) na fanthomas18 temat w Audi A4 B5
    Również mam taki podgrzewacz, kapitalna sprawa, dużo łatwiejszy rozruch , u mnie się sprawdzil, nie kupuj zadnego złomu ,tylko zainwestuj w Defa
  2. jurekb133 odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    niestety nie pamietam symbolu . jak kupowałem do podawałem tylko rocznik i oznaczenie silnika, to juz ponad 5 lat wiec nawet karton juz nie został
  3. jurekb133 odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    mam taką grzałkę Defa tylko w bloku silnika na 3 cylindrze, sam zamontowałem , bo to jest barzo proste. w zimie przy -20 st.celcjusza trzeba podgrzac jakies pół godziny to nawet nie grzeje świec, a akumulator był dość słaby bo już na jesieni stękał , a w zimie z grzałką dawał rade bez problemu. ma ciepłe powietrze od razu nie licz ,bo przy -20 jak tylko pompa ruszy płyn to zaraz się temperatura wyrównuje , ale sam zapłon to bajka. Ja osobiscie polecam ,grzałke mam zainstalowaną już 5 lat kupiłem ja w Szwecji, tam to jest bardzo popularna sprawa, a co do kabla to masz ori dzielony i tylko robisz sobie w kratce z przodu wyjście i jest ok
  4. Mam takie pytanie, czy konsole z polifta trzeba przerabiać żeby podeszła do przedlifta, zamierzam wymienić całą konsole tylko nie wiem czy będzie mi potrzebne coś więcej
  5. jurekb133 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    To jest super BAJER, też bym taki chciał, tyle że elektronika to dla mnie czarna magia, czekam na produkcje seryjną
  6. napisz czy po uruchomieniu silnika centralny rygluje drzwi, bo u mnie jak przekrece kluczyk w stacyjce to mi rygluje a jak zapalam to na sekunde otwiera i z powrotem rygluje,moze masz podobnie?
  7. ja poczekam moze do 10 kwietnia :gwizdanie:
  8. krętaczy u nas nie brakuje, to jest dla nich chleb powszedni, wiec jesli TYnie kupisz tego autka to kupi ktos inny,[bo sprzedajacy wyglada uczciwie] . Trzeba wszystko sprawdzac i nie wierzyc prawie nikomu
  9. Tez sie zgodze z kolega '' jarbi'' , moj AHU z nieznana przeszloscia miesci sie od wymiany do wymiany, tak ze 1,5 l/10k km to wcale nie jest malo . sprawdz przewody od turbiny , moze tam go wyrzuca?
  10. dokladnie sprawdz przeplywomierz
  11. u mnie wchodzi ale tez nic z tego nie wiem
  12. jak miales castrola to lej go dalej, a moze castrol edge 5w-30. tylko pamietaj ze to sa oleje ,,energooszczedne'' ja osobiscie postawilbym na jakis 5w-50, bo jak piszesz troche autko zmodyfikowales ,to taki olej lepiej sie sprawdzi pod obciazeniem np.Mobil 1 5W-50 Rally Formula
  13. Jeśli chodzi o to zamykanie drzwi to jeżeli silniczek słychać to najprawdopodobniej masz uszkodzone grafitowe łopatki przy silniczku. standardowe uszkodzenie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.