-
[ALL B5] Problem z wycieraczkami..
Posiadam Audi A4 1.9 TDI 110 KM,od niedawna zauważyłem że po włączeniu wycieraczek na każdym biegu pracują tak samo.Zaznaczam że dość ciężko pracują,tak jak by coś ich blokowało.proszę o pomoc.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Dziwny świst na zimnym silniku...
Witam,audi 99r 1.9TDI 110KM.Rano przy odpaleniu silnika przy dogazowaniu słychać dziwny świst, coś podobnego jak by za autem jechała syrena.Po przejechaniu kilku kilometrów wszystko wraca do normy.Zaznaczam że turbo regenerowałem z miesiąc temu,czy to jest normalne zjawisko??Jeden z mechaników twierdzi że to dźwięk z turbiny i to jest normalna sprawa.Proszę o odpowiedź.
-
[ALL B5] Po regeneracji turbiny,brak mocy.Prosze o doradę
Witam,Audi A4 110KM.2 miesiące temu regenerowałem turbinę bo brała mi olej i w trakcje jazdy auto traciło moc,po odpaleniu samochodu moc silnika wracała.po przejechaniu 4 tysięcy km,raz zdarzyło mi się że w trakcie jazdy auto straciło moc,zgasiłem silnik i wszystko wróciło do normy.Czy to oznacza że turbo jest do poprawki??Zaznaczam ze te 4 tys km dosyć było jeżdżone jazdą powolną,od wczoraj auto dostaje trochę po gazie i nie miałem już takiej sytuacji.Jest nadzieja że to się już to nie powtórzy??Proszę o doradę.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Pęknienta tylna szybka karoseryjna,czy można wymienić samemu??
Witam,posiadam A4 rok 1999,tylna szybka karoseryjna jest klejona,czy można domowymi sposobami wymienić??Pozdrawiam
-
[ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
Audi A4 1.9 TDI 110km,po sprawdzeniu rury która idzie od turbo do intercoolera pojawił się olej,czy to mam rozumieć że trzeba zrobić turbo czy to normalna sprawa??Zaznaczam że troszkę ubywa mi oleju.Proszę o odpowiedz.Dziękuję z góry.
-
[B5 AVG] Utrata mocy podczas jazdy...Proszę o pomoc.
Witam.Posiadam A4 1.9 TDI 110KM rok 1999r przebieg 220tyś,na marginesie (pół roku temu sprowadziłem osobiście z niemiec).Od kilku dni zauważyłem że w trakcie jezdy nagle brakuje mocy silnika,nie może przekroczyć obrotomierz 2500 obrotów,tak jak by wyłaczało się turbo.Po zatrzymaniu sie i zgaszeniu silnika na 3 sek.wszystko powraca do normy i silnik pracuje normalnie powraca moc silnika.Jadąc np.w trasie sytuacja powtarza się raz po przejechaniu 80km raz po 150km,czyli różnie.Czy może mi ktoś pomóż w wyjaśnieniu tego zachowanie.Dziękuję wszystkim za poradę.Pozrawiam
-
[ALL B5] Utrata mocy podczas jazdy.Proszę o pomoc...
Witam.Posiadam A4 1.9 TDI 110KM rok 1999r przebieg 220tyś,na marginesie (pół roku temu sprowadziłem osobiście z niemiec).Od kilku dni zauważyłem że w trakcie jezdy nagle brakuje mocy silnika,nie może przekroczyć obrotomierz 2500 obrotów,tak jak by wyłaczało się turbo.Po zatrzymaniu sie i zgaszeniu silnika na 3 sek.wszystko powraca do normy i silnik pracuje normalnie powraca moc silnika.Jadąc np.w trasie sytuacja powtarza się raz po przejechaniu 80km raz po 150km,czyli różnie.Czy może mi ktoś pomóż w wyjaśnieniu tego zachowanie.Dziękuję wszystkim za poradę.Pozrawiam
-
[ALL B5] Kontrolka oleju !!!Czy to normalny objaw??Prosze o odpowiedż.
Witam.Posiadam A4 rok 1999 TDI,po przejechaniu 5000 km zaświeciła mi się kontrolka oleju,wlałem 100ml i kontrolka zgasła.Po przejechaniu 2000 tyś znowu zaświeciła się ponownie,dolałem też w granicach 0.5l.mam pytanie czy to normalne zjawisko w tych silnikach,bo wymieniam olej co 10 000 tys km i do wymiany muszę dolać w granicach 1.5 l.Oglądając silnik czy ma jakieś wycieki zauważyłem tylko z góry silnika delikatny wyciek z nakrętki którą przykręcamy kopułę klawiatury,zaraz koło korka oleju.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Dziwne obcieranie gumy w zawieszeniu z przodu...
Witam,posiadam audi A4 1.9 TDI rok 1999.W trakcie jazdy przy skręcenia lub na postoju jak kręcę kierownicą słychać tak jak by obcierała się guma o gumę.Można o pomoc,czy to jest jakaś część do wymiany czy coś trzeba nasmarować??Dzięki wszystkim za doradę.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Coś piszczy przy hamowaniu na zakretach....
Witam.Audi A5 tdi rok 1999.Po wymianie klocków z przodu, przy hamowaniu i skręcaniu słychać dziwny pisk,tak jak by klocek o coś obcierał.Proszę o pomoc,być może przy wymianie klocków coś nieodpowiednio było założone.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Pojawienie się wykrzyknika na wyswietlaczu podczas jazdy...
A4 diesel rok 1999.Witam wszystkich,podczas wyprzedzania pojawił mi się na wyświetlaczu wykrzyknik w kółku i trzy piknięcia,po ujechaniu około 3km komunikat na wyświetlaczu zniknął.Jeśli można,proszę o poradę co mogło być przyczyną.Pozdrawiam i dziękuję.
-
[ALL B5] Sprzęgło ciężko pracuje,to normalny objaw??
Witam,posiadam B% rok 1999r,dość ciężko pracuje sprzęgło w porównaniu z innymi samochodami.Czy normalny objaw,czy mam się za coś brać do roboty???;-)Pozdrawiam
-
[ALL B5] Opony 195/70/15 ???
Witam,posiadam B5 z felgami 15.Mam pytanie,myślałem kupić zimówki opony w rozmiarze 195/65/15,ale w bardzo dobrej cenie kupiłem 195/70/15 2 sztuki.Gdzie będzie lepiej je założyć,do przodu czy do tyłu??Pytam bo 2 do kompletu planuje kupić w rozmiarze 195/65/15.
-
[ALL B5] Centralny zamek zamyka auto po minucie - proszę o wyjaśninie.
Witam,audi A4 1999r po minucie zamyka się auto samoczynnie.Prosze o wyjaśnienie na czy to polega.Jak się to opcję uruchamia i wyłacza.Pozdrawiam
-
[B5 ACK] Co sądzicie o oponach zimowych firmy HANKOOK???
Proszę o opinie opon zimowych firmy Hankook,mam ofertę po 1 sezonie prawie nowe za sztk. 100zl.czy to dobra oferta??pozdrawiam
sol124
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta