Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: chyba się pisze przez ż
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hologram może nie ale klon kurde wihajster chyba coś wiedział pytając się jak forum śmiga bo u mnie dziś muli jak byk :wallbash:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
browarki wessane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co najmniej 10- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ile jest ta średnia pamiętam czasy jak średnia wynosiła 2- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
2 kopy :gwizdanie: taka praca- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witka może jest na randce proton weź mi magnesik na jutro, wezmę na jutro parę ramek co mi zostały jak ktoś byłby chętny- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wpadnij na spota postaramy się pomóc w zakupie środy sarni stok godz. 18.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i się rozruszało- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapoznaj się proszę z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapoznaj się proszę z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i kolor zmienił się na czerwono-rudawy, z przewagą tego drugiego :polew:P.S. Proton jak coś to ja podjadę, w końcu w moim interesie to jest, są widoki że mogę zawitać w środę więc dam Ci znać odnośnie magnesu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
igor pisałem drugi raz nr telefonu i cisza :gwizdanie: teraz to i tak musztarda po obiedzie bo jestem od poniedziałku do piątku w Słubicach ale co się odwlecze to nie uciecze [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 11:42_________________________________________________ mogę wam przesłąć moje zdjęcie na tapetę do telefonu a tak poważnie to wszystko przez zmianę pracy ale nie ma tego złego, odwiedzam przez to inne spotujące regiony nie mogę się doczekać kiedy czas mi pozwoli aby zawitać do Bielska, - Nowicjusz - wątek powitalny