Treść opublikowana przez xandmar
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a już idę chyba od godziny
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
powoli mi się łamią zapałki w oczach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
narka spokojnych
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ok trzymamy za słowo wypijmy toaścik :drinks: mogę iść teraz już spać spokojnie po takiej obietnicy :naughty: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 00:45_________________________________________________pozdrów gości ucałuj od nas panie i wypij za nas z panami :drinks:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Oska wpadnij na spota to zrobimy- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i piękne dziewczynki z zapalniczkami :drinks: a mąż nie zrobi fotek?- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:naughty: :kox: :kox: no to wypijmy za zdjęcia :drinks:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
klubowe uwielbianie ,miłowanie,zamiłowanie i ........... i to wszystko klubowe :drinks: :drinks:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mów za siebie Nie no jasne że my łOskę też cicho pozory muszą być- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bry Pablo_9- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
my Ciebie też :pociesz:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zaraz przybiję gwoździa idę już papa kolorowych,pchły,karaluchy i szczypawki- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:rolleyes: :>[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 00:18_________________________________________________ :drinks:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:oklaski: i w dodatku piękna,zgrabna i powabna :drinks:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Że niby aniołek? W sumie coś z anioła to ona ma... tia,skrzydełka i nie jeden a 4 ringi- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
albo Osi rzeczywiście jest taka dobra :gwizdanie:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jedną na każdy miesiąc- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
aaaa to wszystkiego naj,naj,naj dla Ciebie i mężunia :>,która to już-ja obchodziłem 3 w tym roku- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra bawcie się misiaczki już nie dam rady bo kolorowych i udanej jazdy na gazie :drinks: :drinks:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to na zdrowie :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ok. za twój szybki powrót żeby zleciało :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
uff to za niunie - Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00