Treść opublikowana przez xandmar
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie P.S. Odpowiedź znajdziesz w dziale technicznym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_katowickie_czwartki_pod_go_sport-t38157.0.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z przelozeniem jest problem bo juz za duzo osob o tym wie jeszcze katowice beda myslaem ze jak sie da inmo ponad tydzien wczesniej to wszyscy sobie jako czas zorganuzja mile jestescie widziani i naprwde zparaszamy a za dwa tygodnie mozna jeszcze raz zrobic spota :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 13:40_________________________________________________Panowie zrobcie jakas liste na spot w katowicach dnia 4.10.08 bo gliwice sie juz zbiera katowice tez a uwas widze ze cisza mysle ze termin do niedzieli na wstepna liste bedzie ok . bo jestesmy dorosli i kazdy niech powie kto jedzie a kto nie bo jak narazie to uwas nikt sie nie delkaruje a mialo byc min. 6 autek i oby tak bylo wtedy naprawde spocik bedzie udany . moze jeszcze wpadnie ekpia z klubu Audi A6 :) Czekam na liste do konca niedzieli i oczywisce osoby ktore sie zdeklaruja po niedzieli tez sa mile widziani hehe chodziło mi o hamownie o której mówił martin a na 4 powoli się organizujemy A4club.eu??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak za 2 tygodnie to byłoby ok. nie dasz rady przełożyć?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie