Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  2. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  3. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  4. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  5. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie P.S. Odpowiedź znajdziesz w dziale technicznym
  6. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  7. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_katowickie_czwartki_pod_go_sport-t38157.0.html
  8. z przelozeniem jest problem bo juz za duzo osob o tym wie jeszcze katowice beda myslaem ze jak sie da inmo ponad tydzien wczesniej to wszyscy sobie jako czas zorganuzja mile jestescie widziani i naprwde zparaszamy a za dwa tygodnie mozna jeszcze raz zrobic spota :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 13:40_________________________________________________Panowie zrobcie jakas liste na spot w katowicach dnia 4.10.08 bo gliwice sie juz zbiera katowice tez a uwas widze ze cisza mysle ze termin do niedzieli na wstepna liste bedzie ok . bo jestesmy dorosli i kazdy niech powie kto jedzie a kto nie bo jak narazie to uwas nikt sie nie delkaruje a mialo byc min. 6 autek i oby tak bylo wtedy naprawde spocik bedzie udany . moze jeszcze wpadnie ekpia z klubu Audi A6 :) Czekam na liste do konca niedzieli i oczywisce osoby ktore sie zdeklaruja po niedzieli tez sa mile widziani hehe chodziło mi o hamownie o której mówił martin a na 4 powoli się organizujemy A4club.eu??
  9. Witamy serdecznie
  10. tak za 2 tygodnie to byłoby ok. nie dasz rady przełożyć?
  11. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
  12. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  13. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  14. Witaj Zapraszamy do dużej aktywności i zapoznania się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.