Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. wszystko zależy od żony czy mu pozwoli :gwizdanie:
  2. Witamy serdecznie
  3. a myślałby kto że tobie nie [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 21:03_________________________________________________ to koniec spotu koło piątku myśle,że w sobote taaa od razu do środy co się będziecie rozdrabniac przynajmniej kierowcy nie trzeba będzie :gwizdanie:
  4. Witamy serdecznie Prosimy zapoznać się z wątkiem dotyczącym spotów w twoim regionie
  5. Witamy serdecznie
  6. xandmar odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :polew: :polew: i komputer ma na imię kid :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 18:19_________________________________________________aha panowie spoty macie w każdą niedzielę? bo jestem czasowo w Słubicach więc wpadłbym do was za tydzień
  7. Siemka ziomale [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 18:10_________________________________________________pewnie teraz spotujecie, a ja siedzę w delegacji
  8. :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:02_________________________________________________ no właśnie i jak jeździły
  9. szukajcie a znajdziecie a znajdzie pewnie 1.8 t :gwizdanie: a tak nawiasem to nie ma co porównywać gwozów do benzynek
  10. nie mogę się doczekać :>
  11. chyba tylko tak http://www.a4-klub.pl/smf/rusza_iii_edycja_ramek-t57891.0.html;topicseen chyba nie tylko wezmę na środę parę sztuk
  12. jeśli będę w tamtym regionie już przed 25 to wpadnę na spocik , jeszcze tylko nie jestem pewny czy będą to Słubice czy Steszew
  13. witka mam pytanko ile jest z Poznania do Słubic?
  14. kosmici taa nie dostali okupu i wypuścili mnie
  15. igor będę od poniedziałku w Żorach to możemy się spichnąć na browca np. u Hetmana daj znać
  16. Najlepszego w nowym roku nie mogę się doczekać kiedy was odwiedzę
  17. Kuba36 cały czas mam rameczki dla ciebie
  18. sprawdź czy nie masz gdzieś wycieku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.