Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. już się nie mogę doczekać mam pewne obawy i podejrzenia ale zobaczymy
  2. nie ma co gadać to tak jak z dziewczynkami i innymi gustami degustibus non disputandum [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 21:17_________________________________________________boniu o której wyjeżdżasz w sobotę?
  3. Dlaczego niby??? Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać otóż to
  4. Kamil Dawidowi chodziło diesle
  5. Witaj Wpadnij do kolegów na spota to wszystko wyjaśnią http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.0.html
  6. a to wasze zdziwko jak jedzie benzynka i znika :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :tongue4: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: jak bym chciał dostawczym jeździć to bym t4 kupił
  7. może wkońcu przegonimy gnojowozy [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:54_________________________________________________aha 4 tbenzynki jeszcze nippo
  8. kolego na ten temat już było chyba wszystko powiedziane warto wywalić kata,szczególnie jeśli jest zawalony
  9. jak go odłączyłeś to nie ma żadnej różnicy w mocy?
  10. kolega nie zauważył,że silniczek przez parę minut się grzał zanim pojechałem :gwizdanie: a widziałeś tą czarną vectrę za tobą :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:34_________________________________________________ widocznie jest bardzo zajęty :gwizdanie:
  11. protona brak i kto piwo będzie pił Dawid wyjaśnię Ci na spocie o co chodziło
  12. pewnie siedzi w ukryciu i czeka na okazję żeby tylko ktoś kropka przygarnął :gwizdanie:
  13. wszystkiego naj,naj,najlepszego
  14. zależy który Czaniec [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 19:18_________________________________________________cichosza [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 17:20_________________________________________________wszystkiego najlepszego dziewice :gwizdanie:
  15. z Czańca to ma chyba trochę nie po drodze :gwizdanie:
  16. Siemanko może mi się uda jednego kumpla ściągnąć, dam info w poniedziałek
  17. Witam. Wymieniałem odmę koszt to ok. 200 zł nie polecam klejenia jak niektórzy magicy sugerują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.