Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już się nie mogę doczekać mam pewne obawy i podejrzenia ale zobaczymy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma co gadać to tak jak z dziewczynkami i innymi gustami degustibus non disputandum [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 21:17_________________________________________________boniu o której wyjeżdżasz w sobotę?
-
[B5 AEB] Słabo przyspiesza
Dlaczego niby??? Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać otóż to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kamil Dawidowi chodziło diesle
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wpadnij do kolegów na spota to wszystko wyjaśnią http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to wasze zdziwko jak jedzie benzynka i znika :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :witch: :tongue4: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: jak bym chciał dostawczym jeździć to bym t4 kupił- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może wkońcu przegonimy gnojowozy [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:54_________________________________________________aha 4 tbenzynki jeszcze nippo- [ALL B5] Jaką rurę kupić do mojego silnika zamiast katalizatora ?
kolego na ten temat już było chyba wszystko powiedziane warto wywalić kata,szczególnie jeśli jest zawalony- [B5 AEB] Słabo przyspiesza
jak go odłączyłeś to nie ma żadnej różnicy w mocy?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kolega nie zauważył,że silniczek przez parę minut się grzał zanim pojechałem :gwizdanie: a widziałeś tą czarną vectrę za tobą :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:34_________________________________________________ widocznie jest bardzo zajęty :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
protona brak i kto piwo będzie pił Dawid wyjaśnię Ci na spocie o co chodziło- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie siedzi w ukryciu i czeka na okazję żeby tylko ktoś kropka przygarnął :gwizdanie:- Dzień Kobiet
wszystkiego naj,naj,najlepszego- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zależy który Czaniec [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 19:18_________________________________________________cichosza [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 17:20_________________________________________________wszystkiego najlepszego dziewice :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z Czańca to ma chyba trochę nie po drodze :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko może mi się uda jednego kumpla ściągnąć, dam info w poniedziałek- [B5 AEB] Gdzie jest odma i jak ją wyciągnąć ?
Witam. Wymieniałem odmę koszt to ok. 200 zł nie polecam klejenia jak niektórzy magicy sugerują- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu