Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a żebyś wiedział koniec świata
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak na razie to jestem zadowolony jedyny minus to czasami delegacje ale tak to jest ok.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
miałem wyjazd służbowy a to w związku ze zmianą pracy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witka ponad miesiąc sie nie widzieliśmy pozdrowionka widzę że ekipa rośnie w siłę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
znowu pijemy :gwizdanie:
-
[ALL] Dzień chłopaka
wielkie dzięki za pamięć i życzenia
-
[B5 ARG] dziwny objaw
do ilu obroty spadają?
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
sprawdź najpierw Vagiem i napisz czy wyszły błędy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wszyscy świętuję dzień chłopca
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lepiej jeszcze nie oddawaj do warsztatu bo ci go jeszcze nie naprawi do soboty ;( weź rower albo zabierz się z kimś
-
[ALL B5] jakie są objawy uszkodzonej przepływki
a nie zaczął więcej palić?
-
[B5 ADR] Wysokie obroty
spróbuj raz jeszcze zaadoptować jeśli wcześniejsze rady nie pomogą i sprawdź vagiem czy adapt. ok
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to super bo mi też pasuje na 19 [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 21:23_________________________________________________mamy do obgadania parę spraw :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko pogadamy na spocie wyjaśnie Ci parę spraw [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 10:51_________________________________________________a co do spota w Kat. to też uzgodnimy na spocie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie rozumie tego ,jacy ludzie? a łącząc wszystko to co wypisywałeś to po zliczeniu wychodzi ok4700/miesiąc i 25 lat emeryt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale jaka kasa a praca wcale nie jest taka zła
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
idę nyny papa kochani do jutra :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
po prostu się przyłącz IKu :drunk: :drunk: :drunk: Pic przed kompem - nie robi.. ja wychodzę jak piję
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jakoś dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce spać za dużo kaw a głodny nie jesteś? :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ale teraz to już chyba idę nie będę Osce w imprie przeszkadzał papatki moi mili jeszcze łyczek :drinks: ząbki umyć i do spania