-
[B5 ADR] Problem z silnikiem, dławienie sie na zimnym
skoro na gazie jest dobrze to szukałbym gdzies przyczyny z benzyna.moze mapa wtryskow pewnie dawno nie był jezdzony na benzynce moze wtryski sa do wymiany lub zamulone.moze byc duzo przyczyn
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
powinienes tylko musis miec taka sama srednica co przewod na ktory go bedziesz zakladał
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
po co wam te klucze do odpychania tłoczkow wystarczy przed zdjeciem z tarczy odsunac tloczek srubokretem i po sprawie
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
nie musisz wcale tak jezdzic wystarczy ze w uklad paliwowy wrezasz taki zaworek i sprawa załatwiona nie trzeba wymieniac pompki skoro to tylko zaworek i tez nie trzeba czekac az pompka padnie zeby auto dobrze paliło
-
[B6 ALT] Ubywa płyn chłodzący - tylko gdzie ?
odkrec zbiorniczek z ciecza i sprawdz czy przypadkiem nie czuc spalin mozesz miec walnieta uszczelkie pod głowica
-
B5 ADR] Problem z pompką paliwa
na puszcze od filtra powietrza chyba raczej i to prawdo podobnie on jest temu winien
-
[B5 AEB] olej w skrzyni biegow
witam chce wymienic olej w skrzyni biegow i chciałbym zeby ktos mi pomogł w doborze.pzdr
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
znajduje sie na obudowie filtra powietrza,po zdjeciu tej plastikowej osłonki bedzie widoczny.Poszukaj na forum gdzies były zdjecia tego zaworka par spalin czy cos takiego
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
a z odpaleniem masz jakies problemy.Katalizator masz wyciety czy nie.moze to byc jego wina
-
[B5 AWT] Przyciemnianie oświetlenia licznika
w mojej z 96 sie przyciemnia pokretłem na liczniku.nie wiem jak jest w twojej,ale chyba tez cos powinno byc skoro w mojej jest
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
u mnie jest ona umieszczona na poczatku kata od strony turbo nie wiem jak jest u ciebie
-
[B5 ADR] Silnik sam z siebie gaśnie
aku odpinałes czy tez nie??
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
jezeli sonda została odpowiednio umieszczona to raczej nie.co siedzi zamiast kata teraz???
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
ja bym sprawdził termostat tez to przerabiałem jak silnik sie zagrzał na postoju 90 i w korkach tylko,podczas jazdy spadała tak jak u ciebie. Po wymianie termostatu nie ma roznicy czy to postoj czy tez trasa zawsze 90 co do obrotow moze jest to cos wspolnego z katalizxatorem warto by go sprawdzic mogł sie przytkac
-
[B5 AEB] Szarpanie podczas dynamicznego przyspieszania
wydaje mi sie ze moze to byc katalizator.u mnie tez jest do wyciecia i musze to zrobic jak najszybciej.Na postoju wczesniej było słychac posypane blaszki w kacie takie brzeczenie teraz juz tego nie ma przeszło mu autko odzyło.Tylko mam problem te blaszki zapewne poszły w wydech i obawiam sie ze moga mi go zatkac i autko wtedy nawet nie odpali.Skoro mowisz ze przepływka itp jest ok to ja bym stawiał własnie na kata. A jak jest z urachamianiem autka masz niewielkie problemy???tzn nie łapie odrazu (musis zachłeptac zakrecic az odpali)
kowal161
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta