Treść opublikowana przez kowal161
-
[B5 ADR] Problem z silnikiem, dławienie sie na zimnym
skoro na gazie jest dobrze to szukałbym gdzies przyczyny z benzyna.moze mapa wtryskow pewnie dawno nie był jezdzony na benzynce moze wtryski sa do wymiany lub zamulone.moze byc duzo przyczyn
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
powinienes tylko musis miec taka sama srednica co przewod na ktory go bedziesz zakladał
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
po co wam te klucze do odpychania tłoczkow wystarczy przed zdjeciem z tarczy odsunac tloczek srubokretem i po sprawie
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
nie musisz wcale tak jezdzic wystarczy ze w uklad paliwowy wrezasz taki zaworek i sprawa załatwiona nie trzeba wymieniac pompki skoro to tylko zaworek i tez nie trzeba czekac az pompka padnie zeby auto dobrze paliło
-
[B6 ALT] Ubywa płyn chłodzący - tylko gdzie ?
odkrec zbiorniczek z ciecza i sprawdz czy przypadkiem nie czuc spalin mozesz miec walnieta uszczelkie pod głowica
-
B5 ADR] Problem z pompką paliwa
na puszcze od filtra powietrza chyba raczej i to prawdo podobnie on jest temu winien
-
[B5 AEB] olej w skrzyni biegow
witam chce wymienic olej w skrzyni biegow i chciałbym zeby ktos mi pomogł w doborze.pzdr
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
znajduje sie na obudowie filtra powietrza,po zdjeciu tej plastikowej osłonki bedzie widoczny.Poszukaj na forum gdzies były zdjecia tego zaworka par spalin czy cos takiego
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
a z odpaleniem masz jakies problemy.Katalizator masz wyciety czy nie.moze to byc jego wina
-
[B5 AWT] Przyciemnianie oświetlenia licznika
w mojej z 96 sie przyciemnia pokretłem na liczniku.nie wiem jak jest w twojej,ale chyba tez cos powinno byc skoro w mojej jest
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
u mnie jest ona umieszczona na poczatku kata od strony turbo nie wiem jak jest u ciebie
-
[B5 ADR] Silnik sam z siebie gaśnie
aku odpinałes czy tez nie??
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
jezeli sonda została odpowiednio umieszczona to raczej nie.co siedzi zamiast kata teraz???
-
[B5 ADR] Problem z przepustnicą
ja bym sprawdził termostat tez to przerabiałem jak silnik sie zagrzał na postoju 90 i w korkach tylko,podczas jazdy spadała tak jak u ciebie. Po wymianie termostatu nie ma roznicy czy to postoj czy tez trasa zawsze 90 co do obrotow moze jest to cos wspolnego z katalizxatorem warto by go sprawdzic mogł sie przytkac
-
[B5 AEB] Szarpanie podczas dynamicznego przyspieszania
wydaje mi sie ze moze to byc katalizator.u mnie tez jest do wyciecia i musze to zrobic jak najszybciej.Na postoju wczesniej było słychac posypane blaszki w kacie takie brzeczenie teraz juz tego nie ma przeszło mu autko odzyło.Tylko mam problem te blaszki zapewne poszły w wydech i obawiam sie ze moga mi go zatkac i autko wtedy nawet nie odpali.Skoro mowisz ze przepływka itp jest ok to ja bym stawiał własnie na kata. A jak jest z urachamianiem autka masz niewielkie problemy???tzn nie łapie odrazu (musis zachłeptac zakrecic az odpali)
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
moze wystarczy przeczyscic czujniki od ABS lub sa one do wymiany.mam to samo w sytuacji gdy samochod staje w miejscu załapuje mi abs i odbija pedał
-
[ALL] nawigacja, jaką kupić ?
tez własnie tak jak napisałem wyzej ze juz jedne mio nas wyprowadziła w pole
-
[ALL] nawigacja, jaką kupić ?
własnie sie zastanawiam nad tym larkiem bo tez sa za przystepna cene.Tylko lipa by było kupic cos co nie jest w pełni sprawne i pomocne
-
[ALL] nawigacja, jaką kupić ?
wiem ze ostatnio ta mio jadac z ko9lezka wyprowadziła nas w droge bez przejazdu pod jakas brame jakies firmy i nie wiem czy jest to godne zakupu.najlepiej gdyby sie ktos wypowiedział kto tego uzywa na codzien
-
[ALL] nawigacja, jaką kupić ?
witam tak jak w temacie chciałbym kupic jakas nawigacje tylko nie wiem jaka.Moze byscie mi pomogli,podpowiedzieli co jest dobre za w miare przystepna cene.Z gory dziekuje
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
ja ten zaworek przeczysciłem nie mam problemow z nalewaniem do baku pistolet mi nie odbija tak jak było to wczesniej.takie 10 litrow zalewam bez problemu,czego nie mogełem powiedziec wczesniej non stop odbijał i nieraz nie mogłem dojsc zeby zatankowac ta 10.a co do syczenia to pojawia mi sie przy korku.wiec moje pytanie moze ten zaworek jest zepsuty??/
-
[ALL B5] Popielniczka - problem
jak rozebrac popielniczke i zapalniczke aby zmienic zarowki???
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
to mowicie ze ten zaworek jest raczej do wymiany tak??i czy te zaworki maja jakies oznaczenia czy tez moze sa one jakies nie wiem uniwersalne ze tak to nazwe??
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
witam mam taki problem syczało mi z baku gdziesd wyczytałem ze mozna przeczyscic ten zaworek na filtrze powietrza ktory ponizej wklejam tez tak zrobiłem przedmuchałem i załozyłem go spowrotem.Przez 1 dzien było ok ,lecz nastepnego dnia zaczeło mi cos w nim pukac tak przerywanie i syczenie od nowa przy korku.ZStad moje pytanie co to moze byc??i jak powinno przechodzic powietrze przez ten zaworek bo u mnie bardzo słabo sie zasysało a w 2-ga strone wogole http://upload6.postimage.org/93801/rurka3.jpg[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 09:13_________________________________________________czysciłem go jeszcze raz dzisiaj i słysze te stukanie napewno od tego zaworka z tym ze nie jest to non stop co jakis czas sie jak by załanczał.wtedy jak go dotykam to czuc to własnie o czym pisałem(te stukanie)stad moje pytanie czy jest to normalne???
-
[B5 AEB] Nierówno przyspiesza
podpiac manometr i sprawdzic doładowanie