-
Listwy środkowe na drzwi - dostępność
Panowie poszukuje listw do ( środek drzwi) , potrzebne mi są 4 szt. drzwi tylne i przednie (te na błotnikach przetrwały), ma ktoś jakieś namiary? nigdzie ich nie mogę dostać? a może ktoś z kolegów gdzieś coś znajdzie u siebie? mile widziany też błotnik prawy najlepiej kolor LY7L , model przed liftem.
-
Pompa paliwa Pomocy
cały koszyk wykręcasz w lewo ok 1,5 cm i do góry , ale uprzedzę jest bardzo ciężko bez specjalnego klucza, szkoda bo wymieniałem pompę jakieś 2 tygodnie temu i mogłem zrobić zdjęcie ,a teraz to już pozamiatane
-
Kontrolka oleju ADR
czujnik znajduje się przy podstawie filtra oleju(jak dobrze pamiętam to na jeden pin i zakryty białą gumką) , dobre dojście od góry po odkręceniu zbiorniczka z płynem chłodzącym , a czy na zimnym słychać popychacze (takie klekotanie ,prawie jak w dieslu)?, bo jeśli pompa to na pewno się odezwą
-
Pompa paliwa
8D0906089A z całym koszykiem , ja wymieniłem 2 tygodnie temu na hans pries za 180 pln , jak na razie jest ok
-
adr niskie napięcie na pompie
witam , mam problem z autkiem, nie chce palić. iskra jest ,więc zacząłem szukać przy pompce paliwa i okazało się ze napięcie na pompce jest około 5v, nawet przy kręceniu rozrusznikiem . zdjąłem z niej przewód i okazuje się że pb nie leci, dostałem się do pompki i okazuje się że po rozruszniku paliwo sika do tego koszyka,ale dalej już nie idzie. gdzie szukać przyczyny , pompka , czy może przekaźnik ? bo dziwi mnie to napięcie?dodam że vag nie pokazał żadnych błędów
-
czujnik światła wstecznego
temat rozwiazany, obciełem go 0,5mm i teraz działa jak należy
-
czujnik światła wstecznego
witam, mam problem ze światłami cofania ,wymieniłem czujnik(jakiś tani zamiennik 35pln) wstecznego w skrzyni i chodzi o to że zapalają się światła nie tylko jak zapinam wsteka ,ale i przy biegu 2 i 4. co może być problemem? dodam że wymieniłem czujnik gdyż na starym czujniku paliły się cały czas( przynajmniej mi się tak wydaje)
-
Falują obroty po odłączeniu akumulatora
czy uporałeś się z problemem , u mnie dokładnie to samo?
-
[B5 ADR] Spadek mocy, drgawki i rozne takie przy zimnym silniku
ale na gazie też duzo pali
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie i pierwsze logi dynamiczne - proszę o analizę
ale nie wyskoczył by błąd na vagu???
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie i pierwsze logi dynamiczne - proszę o analizę
na blacie stoi 90 , na klimatroniku też , nagrzewa się raczej normalnie, a sonda w której grupie? zaczeły skakać obroty szczególnie na zimnym i gdy zatrzymuję się przed skrzyżowaniem po wcisnięciu sprzęgła , może czs wyczycić przepustnicę (czyszczona 2 lata temu)
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie i pierwsze logi dynamiczne - proszę o analizę
czyli który blok albo jak ją znajść, ktoś podpowie? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 22:37_________________________________________________zrobiłem jeszcze raz logi grupy 7 i dodatkowo grupy 0,2,10
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie i pierwsze logi dynamiczne - proszę o analizę
z tymi obrotami to jestem pewny ,ale jutro dla pewności zrobię raz jeszcze, jeszcze jakieś bloki robić czy tylko 7
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie i pierwsze logi dynamiczne - proszę o analizę
było ciągnięte 1500-4500 na trzecim biegu? co znaczy pod obciążeniem? może jeszcze dodatkowe bloki zrobić
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie i pierwsze logi dynamiczne - proszę o analizę
witam proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze logi - spalanie 16-20 l gazu i częsty błąd 00561 dodam że w trasie prawie w normie logi grup 3,6,7,8,9
OSA
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta