Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OSA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OSA

  1. Panowie poszukuje listw do ( środek drzwi) , potrzebne mi są 4 szt. drzwi tylne i przednie (te na błotnikach przetrwały), ma ktoś jakieś namiary? nigdzie ich nie mogę dostać? a może ktoś z kolegów gdzieś coś znajdzie u siebie? mile widziany też błotnik prawy najlepiej kolor LY7L , model przed liftem.
  2. OSA odpowiedział(a) na Wasielewski Kamil temat w 1.8
    cały koszyk wykręcasz w lewo ok 1,5 cm i do góry , ale uprzedzę jest bardzo ciężko bez specjalnego klucza, szkoda bo wymieniałem pompę jakieś 2 tygodnie temu i mogłem zrobić zdjęcie ,a teraz to już pozamiatane
  3. OSA odpowiedział(a) na tomeks94 temat w 1.8
    czujnik znajduje się przy podstawie filtra oleju(jak dobrze pamiętam to na jeden pin i zakryty białą gumką) , dobre dojście od góry po odkręceniu zbiorniczka z płynem chłodzącym , a czy na zimnym słychać popychacze (takie klekotanie ,prawie jak w dieslu)?, bo jeśli pompa to na pewno się odezwą
  4. OSA odpowiedział(a) na mario199445 temat w 1.8
    8D0906089A z całym koszykiem , ja wymieniłem 2 tygodnie temu na hans pries za 180 pln , jak na razie jest ok
  5. OSA opublikował(a) temat w 1.8
    witam , mam problem z autkiem, nie chce palić. iskra jest ,więc zacząłem szukać przy pompce paliwa i okazało się ze napięcie na pompce jest około 5v, nawet przy kręceniu rozrusznikiem . zdjąłem z niej przewód i okazuje się że pb nie leci, dostałem się do pompki i okazuje się że po rozruszniku paliwo sika do tego koszyka,ale dalej już nie idzie. gdzie szukać przyczyny , pompka , czy może przekaźnik ? bo dziwi mnie to napięcie?dodam że vag nie pokazał żadnych błędów
  6. OSA odpowiedział(a) na OSA temat w 1.8
    temat rozwiazany, obciełem go 0,5mm i teraz działa jak należy
  7. OSA opublikował(a) temat w 1.8
    witam, mam problem ze światłami cofania ,wymieniłem czujnik(jakiś tani zamiennik 35pln) wstecznego w skrzyni i chodzi o to że zapalają się światła nie tylko jak zapinam wsteka ,ale i przy biegu 2 i 4. co może być problemem? dodam że wymieniłem czujnik gdyż na starym czujniku paliły się cały czas( przynajmniej mi się tak wydaje)
  8. czy uporałeś się z problemem , u mnie dokładnie to samo?
  9. ale na gazie też duzo pali
  10. na blacie stoi 90 , na klimatroniku też , nagrzewa się raczej normalnie, a sonda w której grupie? zaczeły skakać obroty szczególnie na zimnym i gdy zatrzymuję się przed skrzyżowaniem po wcisnięciu sprzęgła , może czs wyczycić przepustnicę (czyszczona 2 lata temu)
  11. czyli który blok albo jak ją znajść, ktoś podpowie? [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 22:37_________________________________________________zrobiłem jeszcze raz logi grupy 7 i dodatkowo grupy 0,2,10
  12. z tymi obrotami to jestem pewny ,ale jutro dla pewności zrobię raz jeszcze, jeszcze jakieś bloki robić czy tylko 7
  13. było ciągnięte 1500-4500 na trzecim biegu? co znaczy pod obciążeniem? może jeszcze dodatkowe bloki zrobić
  14. witam proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze logi - spalanie 16-20 l gazu i częsty błąd 00561 dodam że w trasie prawie w normie logi grup 3,6,7,8,9
  15. właśnie szarpanie też występuje lekkie bo lekkie ale jest,a dużo wzrosło ci spalanie?
  16. instalacja akme[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 13:58_________________________________________________dziś chciałem sprawdzić świece i okazało się są całe zalane w oleju, poszła uszczelka pod klawiaturą. czy to może być powodem wysokiego spalania?
  17. a jak ustawić mnożnik? jakaś podpowiedź
  18. witam ma problem ze spalaniem wcześniej palił 11-12 litrów teraz zaczął palić 17,5 filtry wymienione, dodam że skacze ciśnienie na reduktorze, to znaczy podłączam kompa i jest 1.7 zmniejszam na 1.25 , po tygodniu sprawdzam i jest 1.1. zwiększam na 1,25 po tygodniu 1,50 o co chodzi , koniec reduktora? jakie powinno być ciśnienie na reduktorze w tym silniku? nie wiem czy to ma coś wspólnego ale problemy zaczeły się od wymiany mapsensora (orginał), może to zbieg okoliczności i spalanie zwiększało się stopniowo reduktor kme silver listwa matrix
  19. a to są nie "klony"
  20. a mnie się o oprogramowanie nawet nie pytali , tylko o kabel. dziś o 17 mam miłe spotkanie z dzielnicowym to się okaże
  21. właśnie nie wiem bo kupowałem dwa jeden niebieski a drugi dla kumpla chyba szary
  22. mnie też dziś odwiedził dzielnicowy , chciał żebym oddał kabel ,ale niestety kupowałem go kumplowi nie mam go w domu jutro mam podjechać nim na komendę w celu spisania zeznań. i mam takie pytanie czy muszę go im oddać? i jak się będą pytać jakiego programu używam to co??? jest jakiś darmowy ,albo demo żebym powiedział że tylko błędy sprawdzam
  23. OSA odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    sama robota , plus pompa zamiennik około 100 no i oczywiście olej i filtr oleju ewentualnie uszczelka pod miskę u mnie akurat jest na pastę. podobno nie tak łatwo się tą miskę ściąga, jest na forum
  24. OSA odpowiedział(a) na adam3009 temat w Audi A4 B5
    mojemu specowi zajeło to ze dwie trzy godziny i skasował mnie na 250 pln

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.