-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Szukaj całego zestawu,na alle.. ja kupiłem z ori pompą ol. od tiguana,wsio na łańcuch po swapie 20,000 i dalej jadę
-
Odklejona deska rozdziercza przy AIRBAG'u pasażera
potwierdzam,dobry klej i będzie pi**a anioła
-
Czy ktoś ma 2.0 TDI B7 kod BNA
ja tez juz pytałem ale cicho
-
kto ma taki motor???
witam,chcialbym dowiedziec sie cos na temat tego silnika,czy awaryjny czy nie ,na co zwrocic szczegolna uwage za wszystkie wiadomosci bede wdzieczny
-
[ALL B5] Zderzak przód
ja mam srebrny LY7M i ostatnio kupiłem na allegro lustro prawe od angola w tym samym kolorze i widziałem też zderzak,ale czy jeszcze jest to nie wiem mozesz jeszcze podzwonic do tych gosci,masz tu chyba ze trzech różnych sprzedawców http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=LY7M&category=4094&description=1
-
[ALL B5] Zderzak przód
czy to jest LY7M :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wkład lusterka prawego -anglik
Witam,dwa tygodnie temu wymieniłem prawe lusterko na duże od anglika i moja radość nie trwała długo ;( bo jakieś męty pobiły mi wkład lusterka .Chciałbym je wymienić ale na allegro nie mogę znaleźć,czy pozostaje zakup całego lustra od angola ????? aaa,i jeszcze jedno czy muszę też kupić nowe maty grzewcze :hi:
-
[B5 ARG] Alarm, centralny i pilot scyzoryk???
Dokładnie po co ci siłowniki,kup sobie coś takiego http://aukcjewp.wp.pl/alarm-2x-scyzoryk-syrenka-czujnik-super-promocja-i1356876611.html mam u siebie dokładnie taki sam i nie narzekam.Zaznaczam że nie jestem elektrykiem,ale trochę chęci i na pewno podłączysz sam,zresztą poszukaj na forum to znajdziesz całą rozpiskę co i gdzie podłączyć ja tak zrobiłem i ''hula jak talala'' powodzenia
-
[B5 ADR] Błąd poduszki
coś mi się wydaje że nie znajdziesz tam żadnych ''wtyczek'' :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Wibracje przy obrotach biegu jałowego
u mnie tego nie ma,moze poduszki pod silnikiem
-
[B5 AFN] Znika płyn hamulcowy
wydaje mi się że chyba chodzi o odpowietrznik sprzęgła
-
[B5 AFN] Znika płyn hamulcowy
zrób tak; ty wchodzisz do kanału i obserwujesz tylne zaciski,a kumpel zaciąga i puszcza ręczny podpowiadam ci takie rozwiązanie bo sam miałem identyczną ''zagadkę'' u mnie padł oring w cylinderku od strony zaczepu linki ręcznego i puszczał płyn tylko przy zaciąganiu i spuszczaniu ręcznego :wallbash:
-
[B5 ADR] Pytanie związane z alarmem
Mam dokładnie taki sam alarm o który pytasz i co????????-spisuje się na ''5'' załozony 1,5 roku temu i zadnej awari i oczywiscie ''domykanie szybek'' :hi:
-
[B5 1Z] Bardzo wielka prośba o pomoc z kluczykiem ( Dorobienie + IMMO ).
bardzo :hi: :hi: :hi: :hi: http://moto.allegro.pl/obudowa-3-prz-kluczyk-scyzoryk-grot-vw-gratis-i1311208249.html http://moto.allegro.pl/obudowa-4-prz-kluczyk-scyzoryk-grot-vw-gratis-i1311208064.html
-
[B5 ADR] Pasek pompy wspomagania
Problem rozwiązany -tylko wymiana na nowy załatwia sprawę ,koszt około 16 zł GATES i po sprawie :hi: dzięki można zamknąć