Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej B7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeżeli masz zmięnną geometrie turbiny, to zabrudzone kierownice powodują szarpania podczas przyśpieszania. Nieraz odcina turbo.Pozdrawiam.
  2. Bardzo mądrze , popieram . Tylko w dobrym warsztacie
  3. Wymiana rozrządu co 90.000. tysięcy albo co 6 lat i tego się trzymaj. Na fabrycznym, pierwszy montaż na którym wyjeżdża z fabryki do 120.000. tysięcy.
  4. Andrzej B7 odpowiedział(a) na robert2844 temat w 2.0TDI
    Nikogo nie chciałem urazić i też swojej A4 2.0 tdi nie zamierzam zamieniać na benzyne.Pozdrawiam
  5. Andrzej B7 odpowiedział(a) na robert2844 temat w 2.0TDI
    Zamiast walić kasiore w chipowanie lepsze lub gorsze , sprzedaj diesla a kup sobie A4 2.0 TFSI 211 4X4. A diselka spżedaj komuś kto będzie umiał nim jeżdzić. Pozdrawiam. Ja mam 136 km i i nie ma problemu z wyprzedzaniem ani w mieście już nie wspomne na trasie. I spalanie w trasie 6-7 l max. A nie tak jak piszą [na zdjęciu] 11.2:wink:
  6. Bagnet ma 550 mm {55 cm } do plastyku. Napisz coś więcej o motorze , jak się sprawuje . Tylko rzeczywiste wiadomości. Pozdrawiam
  7. Nie wiem na 100% , ale ta kontrolka nawet może się pokazać jeżeli długo nie otwierasz klapy silnika .Na bagnecie musi być MAX i masz spokój. ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- Ryśku to wcale nie musi być winny układ korbowo - tłokowy, odpowiedzialny za ubytek oleju. 1 turbo,2 styl jazdy, albo nieszczelności w bloku, głowicy.
  8. Andrzej B7 odpowiedział(a) na Andrzej B7 temat w 2.0TDI
    Z tego co wiem to nie wszystkie silniki 2.0 tdi mają wałki wyrównoważające -16 zaworowe. Dzięki za odpowiedzi. A co do oleju ,ja mam 204.000 tys. na ELF- ie LLX sollaris 5W30 a wymiana co 15.000 tys.max. Z tego co wiem przy silniku nic nie było robione. Dwa razy rozrząd,i czyszczone były kierownice turbiny wymieniałem koło pasowe na alternatorze . { oby tak dalej według mnie w porządku } Koledzy w Octaviach mają po 300.000 . Przy pasacie 2.0 tdi zaraz po kupnie akcja " pompa " jaki imbus wymontowali , taki sam nowy założyli{ 150.000 tys. na liczniku kilku letni samochód.} ---------- Post dopisany 09-02-2014 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 10:47 ---------- Kolega nie odpowiada . A ile z tych awarii pomp zdarzyło się w silnikach z fabryczną mocą bez tuningu. Czytam na forach i ze 140 robi się 200 km i 450 N/m. Sprowadzone z zagranicy i połowa z nich ma autentyczny przebieg . Nawet czytałem że leją- MIXOL - do ON żeby poprawić kulturę pracy silnika . Sami psujemy nasze maszyny , świadomie lub nie . Dzisiaj czytałem że napęd pompy oleju też rozwiązany jest przez " imbus " w benzynowych silnikach- 2.4,3.2 4.2.
  9. Andrzej B7 odpowiedział(a) na Andrzej B7 temat w 2.0TDI
    Dziękuje za info.Ja mam [bNA łańcuch i zabierak 04-2005 rok] Te problemy z pompami są powodowane przez zatarcie pomp olejowych.A potem siada reszta, czyli cały układ smarowania.Ten zabierak jest wciskany? Jeżeli tak to jaki opór musi pokonać żeby się obrócić . Może trzeba by zwrócić uwagę na parametry oleju silnikowego, i regularną wymianę oleju .
  10. Andrzej B7 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Czytam o tych pompach i, mają napęd łańcuchem,kołami zębatymi czy imbusem? A może imbus występuje w każdym przypadku?
  11. Nie słuchać cudaków jak wyżej , to podstawa w dobrej ekspluatacji naszych aut !!
  12. To ten twój olej w ogóle nie pracuje. ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- Kolego - Vauxhall95
  13. Andrzej B7 odpowiedział(a) na zibulbul10 temat w 2.0
    Następny szczęśliwy posiadacz auta na LPG:grin:
  14. W Płockim serwisie wymiana rozrządu 1.400 zł.Mechanik zrobił mi rozrząd za 1100 zł- 200 zł wymiana 900 kompletny zestaw rozrządu [w 2011 roku] Audi A4 B7 2.0 tdi
  15. Błędy w postach to przez te cycki- H4mm3R-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.