-
Urwany bagnet co robic?
hmm jak sie sprawuje tak mi sie wydaje jak dobrze poki co..autko zakupiłem w kwietniu ub.roku teraz mam najechane 250 tys.(nie wiem czy orginalny )w 2011 sprowadzony z belgi .wczesniejszy wlasciciel podobno dbał o nie tak z ksiazki wynika (niby sie pokrywa wszystko)wszystkie wymiany filtry i oleje itd na czas...bylo patrzone na zabierak we wrzesniu i jest ok..czasem zatelepie na jalowym biegu a tak to nic wiecej silnik dobrze sie wkreca na obroty..odpukac nie mam z nim problemow i oby tak dalej:wink: od czerwca do teraz jakies w sumie 3 setki oleju wlalem i tyle robilem przy nim (pomijajac ten bagnet dzwigienke od pokrywy silnika i glosniczek do czujnika cofania)to sie darzy...a Tobie jak maszyna chodzi?
-
Urwany bagnet co robic?
bna kolego 136 kucy niby
-
Urwany bagnet co robic?
tez chyba odpuszcze raczej w domowych warunkach trudno (jeszcze podlubie) hmm co do zabieraka to we wrzesniu ub.roku sprawdzany byl chciałem zmienic ale mechanior powiedzial ze ktos juz dłubał przy nim i wymienil i ze jest ok..choc planuje ulepszyc:wink:a ile moze wytrzymac ten zabierak?napomne ze mam przebiegi trasowe brzesko-debica w weekendy a w tyg firmowka..jeszcze mam pytanie w serwisie dali mi bagnet o kodzie 03G 115 116 AE i mowili ze to ten a teraz sprawdzalem na moim starym i odczytalem ze 03G 115 116 K ktory dobry?nie zmierze bo urwany przypomne:facepalm:
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
koledzy ja tez tak mialem ...daj do gory mieszek od lewarka jakims smarem popryskaj albo silikonem (wazne zeby temp minusowe wytrzymywal)i po bolu..po prostu ten smar przymarza co tam sie znajduje .. mi sie tak w zimie dzialo ale po zabiegu przeszło:decayed:
-
Urwany bagnet co robic?
ok jeszcze raz dzieki:thumbup1::thumbup1:no sproboje wjade na kanal i sie pomorduje
-
Urwany bagnet co robic?
ok dziekuje koledzy za rady :thumbup1: w wolna sobote rozkrece i opatrze sprawe i wymienie ten bagnet:facepalm:
-
Urwany bagnet co robic?
no raczej magnes nie pomoze,czyli rozkrecanie miski:kwasny:a powiedzcie mi czy sa tam uszczelki(tzn napewno jest)tylko chodzi o to czy gumowa czy zwykla .wymieniac?
-
Urwany bagnet co robic?
okolo 4-5 cm to mam sie nie martwic czy robic cos?,a bagnet sam zamowilem w aso(nigdzie nie idzie go dorwac)
-
Urwany bagnet co robic?
witam stala mi sie rzecz przedziwna przy wyjmowaniu i sprawdzaniu poziomu oleju i ponownym wlozeniu urwała mi sie koncówka bagnetu (miarki oleju)i prawdopodopnie spadla do misy ,co z tym ciaraństwem zrobic:kwasny: ??boje sie zeby nie uszkodzilo czegos:kwasny:doradzcie cos...
-
Bluetooth/GPS nie znajduje telefonu i odwrotnie
zrób sobie aktualizacje softu w telefonie i wszystko powinno śmigac :naughty:ja tak mialem w sony j i dziala bez problemu.ps.kod do parowania mialem cztery 0000:naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imię krzysiek jeżdżę A4B7 pozdrawiam wszystkich forumowiczów:hi:
krzysiekm1984
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta