Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lucas21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. O link poniżej mi chodziło, o Nokiany
  2. 940zł za komplet 4 opon. Opór toczenia B, mokra droga A.. Bardzo przekonywujące, ale rok prod. widzę, że ponad rok mają chyba stąd ta cena... ? https://allegro.pl/oferta/4opony-letnie-205-55r16-goodyear-performance-2018r-7487523757 Chciałem już zamawiać te ale cenowo chyba lepiej Gy? https://allegro.pl/oferta/opony-4x-nokian-line-205-55r16-91v-7744247296
  3. Cześć! :) Możecie polecić jakieś ciekawe, tanie opony letnie do b7 sedan? Jazda mieszana miasto-po za miastem. 205/55 r16. Nokiany mam od 3 lat, zadowolony.
  4. Witam. na wstępie zaznaczam, że wiem, że to forum audi, ale nigdzie nie ma profesjonalnego forum vw.. Szukam wosku do passata b8 w kolorze ciemno brązowym. Mam SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark Wax Dedykowany do czarnego koloru i u mnie na audiku trzyma bardzo ładnie. Czy do tego ciemnego brązu również będzie dobry jakościowo czy szukać inny?
  5. Witam, czy ktoś z Was używał tego miernika do lakieru? Wygląda jak mazak, przykłada się elementu lakieru i łapie na magnez podciągając go do góry, wysuwa się miarka od ..1, rozumiem, że to inaczej 100 mikronów? Poniżej jakiej wartości nie powinienem ingerować w polerkę usunięcia rys kulistych? lakier audi b7
  6. Glinką już robiłem, doświadczenie właśnie mam, ale całe auto wyglinkować i ponownie ją zgniatać żeby pozbyć się brudu, ale godz czasu całe auto.. Dzięki za wskazówki pw!
  7. Witam, czy ktoś ma doświadczenie z pracą z ręcznikiem z glinką? Widziałem profesjonalny filmy na yt od MX Nowicki, który poleca, praca dużo szybciej idzie, bo powierzchnia duża.
  8. A jednak zrobiłem zdjecia,Takie mam rysy na karoserji, maskan klapa bagażnika,drzwi kierwocy jakimi pastami pracować i jakimi padami? Pady/gąbki polerskie mam zwykle, najtańsze. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  9. To u mnie na całym aucie są właśnie takie rysy, kuliste, rysy nawet zdjęcia nie muszę wstawiać Więc jakim zestawem/pastą polecacie zacząć? A te glinkę w ręczniku polecacie? Czy lepiej plasteliną się bawić godzine?
  10. Ja używam wody z szamponem do mycia auta, wiecej go wleje do butelki i spryskujesz, nawieżchnia śliska glinka ide jak po maśle. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  11. No właśnie, ja się nie znam, a wszyscy chwalą Menzerny.. ceny widzę, że średnio 40-50zł za 250ml pasty.. Nie wiem co wybrać. Za raz wrzucę zdjęcia
  12. Dokładnie tak, 1 raz z maszynką polerską, do tej pory ręcznie aplikatorami i AC Meguiars.. Zrobię zdjęcia rys i ogólnie karoserii i wrzucę to może pomoże w doborze pasty i zestawu na początek. za 2 tygodnie urlop, więc chciałbym byś gotowy do działania
  13. Kupiłem taką polerkę w zestawie takie pady będą dobre? http://allegro.pl/polerka-samochodowa-180mm-2400w-3x-gabka-150mm-i6696987941.html
  14. Numer lakieru poszukac? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  15. Wiesz,rysy mam,ale chciałbym na początek tylko troche zebrać żeby nie przesadzić Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.