-
[ALL B6] Skrzypienie kierownicy
Witam.podczas krecenia kierownica na parkingu slysze slysze dziwne piszczenie albo raczej takie male tarcie tak jakby cos pracowalo bez smarowania.wydaje mi sie ze dzwiek wydobywa pomiedzy kierownica a kolumna kierownicy.mial ktos cos podobnego?
- [ALL B6] ESP
-
[ALL B6] ESP
Panowie ma troche laickie pytanie;czy ESP jest wlaczony przy wcisnietym przycisku i swiecacej kontrolce czy wylaczony.
-
[ALL B6] Odstajacy zderzak
Panowie odstaje mi przedni zderzak od strony pasazera,probowalem go docisnac ale nie pomoglo.czy tam sa jakies zatrzaski czy sruby moze ktores z nich poszlo.zeby tam sie dostac trzeba wyjac lampe?
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
ale u mnie nic nie miga po przekreceniu kluczyka wszystko ladnie gasnie a kompuer pokazuje ze wszystko jest ok.abs chyba dziala bo jakby nie dzialal to komputer pokazywal by blad
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
to raczej wyglada jak tarcie jakby scieraly sie dwa metale
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
Witam.od paru dni slysze dziwne chrobotanie podczas hamowania ale tylko kiedy kola juz prawie sie zatrzymuja.klocki wymienialem jakies 6 miesiecy temu, moze tarcze sie juz koncza?
-
[ALL B6] Dziwny stukot i wibracje silnika przy pełnym skręcie kierownicy
Mialem cos podobnego u mnie piszczalo jak nie wiem gdy skrecilem na maksa w prawo lub w lewo a podczas jazdy wydobywal sie dziwny dzwiek.pojechalem do mechaniora wymienil mi kolo pasowe alternatora i jak reka odjal
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju
Dzieki ale czy mozna tak jezdzic?a moze lepiej jechac do serwisu
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju
Panowie jest taka sprawa ,po wymianie oleju komputer pokazuje mi taka informacje ENTRETIEN! to po francusku znaczy konserwacja.nie wiem czy to dobrze czy zle czy ona jest czy jej nie ma i jak to skasowac,moze ktos wie.
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Panowie znalazlem usterke!padla pompa podcisnienia,łapała powietrze przez co nie chcial zapalac.spadl mi kamien z serca choc troche kosztowny
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
mysle ze silnikiem nie telepie,a co tych oringow na PD czy jestem w stanie zrobic to sam a jak tak to moze ktos napisze jak to zrobic.nie jestem mechanikiem ale jesli nie jest to skaplikowane to moze dam rade
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
nie bylo problemu problem sie zaczal jakies 2 miesiace temu[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:07 _________________________________________________panowie bylem juz u 3 mechanikow ,jeden ma naprawde dobry komputer i nie znalazl zadngo bledu problem jest taki ze bylem w polsce tylko dwa tygodnie i kazdy z nich ma tyle roboty ze nie bylo szans sie wcisnac,a w serwisie to juz wogole.teraz jestem w anglii i nie wiem co mam robic[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:13 _________________________________________________moze pojechac tutaj do serwisu
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
wymieniany byl jakies 3 miesiace temu
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
filtr jest ok. ale posprawdzam to co wymieniliscie wyzej moze znajde przyczyne
miru
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta