-
[ALL B6] Brak połączenia z VAG
No nie wiem juz kika razy podlanczalismy kabel z tego samego kompa i wszystko chodzilo bez zarzutow
-
[ALL B6] Brak połączenia z VAG
Tak lampka sie swieci ale czyta tylko modul radia nie mam pojecia dlaczego
-
[ALL B6] Brak połączenia z VAG
witam probowalismy na wszystkich portach i nic czyta tylko modul radia dodam jeszcze ze w zeszlym tygodniu wszystko bylo ok programowalismy nowego pilota?????
-
[ALL B6] Brak połączenia z VAG
Witam. Nawiazujac do mojego poprzedniego postu na temat problemu ze swiatlami "right dipped light" i wlanczajacymi sie swiatlami przeciwmgielnymi. Pojechalem do kumpla ktory ma VAGa zeby sprawdzic czy sa jakies bledy ale po podlaczeniu Vag nic nie mogl odczytac oprocz modulu radia. Czy ktos z Was moze mial podobny problem? Pomocy. Z gory dzieki
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
Jakim pokretlem?
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
Dzieki bardzo :> . Oby to bylo tylko to. No to mam robote na weekend
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
Dzieki za szybka odpowiedz. Czyli trzeba rozbierac cala deche zeby sie do niego dostac ;( ? Czy moze jest jakas inna opcja jego wymiany?
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
Witam. Mam ten sam problem po podlaczeniu VAG-a wyskakuje blad jak na zamieszczonym obrazku. Kiedy przelanczam na klimatroniku z nadmuchu na nogi na nadmuch na przednia szybe slysze jakby cos probowalo sie przestawic ale nie daje rady i wydaje mi sie ze klapa od nawiewu gora-dol sie zablokowala. Czy jest jakas mozliwosc odblokowania tej klapy?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
witam wszystkich. mam pytanko czy znacie moze kogos z VAG-giem w okolicach londynu. Musze sprawdzic klime bo nie mam nawiewu na przednia szybe. z gory dzieki
-
[ALL B6] Przyciski kierownicy
to sa przyciski od zwiekszania glosnosci
-
[ALL B6] Przyciski kierownicy
Witam wszystkich Zastanawiam sie czy mozna wymienic przyciski sterowania radiem na kierownicy i gdzie je mozna dostac czy poprostu lepszym rozwiazaniem jest kupno innej kiery bo moje juz sie troche zjechaly. Z gory dzieki
-
[ALL B6] Demontaż panelu klimatronika
Witam wszystkich. Mam zamiar zmienic panel klimatronika. Jak to mozna najszybciej i bezbolesnie zrobic?
-
[All B6] Żółta kontrolka (MPH)
Nie irytuj sie tak szybko siemian ja poprostu nie mam intrukcji do mojej bryczki a forum jest chyba po to zeby pytac bo inaczej jaki byl by sens otwierania takiego forum. A tak pozatym to juz wszystko jest ok i mozna zamykac
-
[All B6] Żółta kontrolka (MPH)
ok a jak bedzie sie pojawiac to jak to zmienic?
-
[All B6] Żółta kontrolka (MPH)
A jak to mozna sprawdzic?
testis
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta