Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż panelu klimatronika


testis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam zamiar zmienic panel klimatronika. Jak to mozna najszybciej i bezbolesnie zrobic?

musisz wyciągnąc navigacje i wypchnąć klimatronic - odpiąć wtyczki i po robocie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie daje sie wyciagnac klimatronik bez wczesniejszego demontazu innych elementow.Chwytasz u dolu i ciagniesz.Wychodzi bez problemu.Pozniej odlaczasz wtyczki i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie daje sie wyciagnac klimatronik bez wczesniejszego demontazu innych elementow.Chwytasz u dolu i ciagniesz.Wychodzi bez problemu.Pozniej odlaczasz wtyczki i po sprawie.

Dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie konieczne będzie kodowanie, można także zmienić sam panel czołowy z przyciskami, oczywiście jeśli stary panel jest sprawny.

jak to trzeba zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tu ta dyskusja dotycząca demontazu .....temat był już tyle razy poruszany że nie da sie policzyć wystarczy :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tu ta dyskusja dotycząca demontazu .....temat był już tyle razy poruszany że nie da sie policzyć wystarczy :szukaj:

a Ty co,moderator? Jak nie masz nic do powiedzenia sensownego to nie pisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderator to ja nie jestem ale opisywalem juz jak wyjac i rozlozyc na czesci caly climatronic.....wiec wystarczy poszukac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...