Jump to content

[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą

djzygi
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem ze srodkowym nawiewem pod przednia szybą, klimatronik, wlaczam rano nawiew na przednia szybe i leci powietrze tylko z bocznych nawiewów.

Moze ktos mial wczesniej ten sam problem z nawiewem?

wlansie mam cos takiego jak ty, najpierw cos stukalo, pukalo a tereaz juz nie wieje, takze albo silniczek wentylatora albo wentylator do wymiany

jak podłaczycie VAGa to nawet pokaże który padnięty :cool1:

no wlasnie u mnie nic nie pokazuje bez bledow

zrób pełen skan wszystkich modułów...

mam nadzieję że na błędy nie patrzycie w silniku :naughty: bo tam jasne że będzie czysto

Witam. Mam ten sam problem :( po podlaczeniu VAG-a wyskakuje blad jak na zamieszczonym obrazku. Kiedy przelanczam na klimatroniku z nadmuchu na nogi na nadmuch na przednia szybe slysze jakby cos probowalo sie przestawic ale nie daje rady :wallbash: i wydaje mi sie ze klapa od nawiewu gora-dol sie zablokowala. Czy jest jakas mozliwosc odblokowania tej klapy? :chytry:

1_eUi.jpg

taki komunikat zwykle świadczy o walniętym silniczku... no bo czemu niby miałaby się zablokowac...

tu masz pomocne obrazki z B5...

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wykrecenie_silniczka_klapy_centralnej_fotostory-t13920.0.html

nie robiłem jeszcze ale pewnie schowek tylko wystarczy... silniczka na razie nie kupuj tylko sprawdź czy nie zawiesiły się szczotki - podobno się zdarza.

jak mi zaczyna stukac, to skrecam nawiew pokretlem i spowrotem go otwieram i pomaga, taki dorazny srodek