Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trzeciaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    kiedy cos sie dzieje ? trzeba zVAGować niunie....czy wszystko gra i buczy
  2. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    witam, po dlugiej zimowej przeriwe. czas wznowic spociki. i wziazku z tym padla od moje kolegi propozycja zeby zrobic spotka garazowego wraz z tunning-klubem wielun ;D a że chyba tylko moj garaz sie na to nadaje ze wzgledu na obszerny parking , propozycja obejmuje spotk w ktorys dzien weekendu majowego. piszczie kiedy wyjezdzacie kiedy jestescie w domciu itd,itp. jakies krzeseleczka, grilik, muzyczka z audiczki tak to widzimy , no i oczywiscie sliniace sie jezory tunning-klubu na widok naszych audiczek :DDDD
  3. trzeciaq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hej , jam bym mial caly zestaw kpl lapy, wybieraki i skrzynie hcf po 200tys z B6 2004 AVF 1.9 do opchniecia
  4. okazalo sie ze przewod byl zagiety na rogu i dlatego sie nie opuszczaly
  5. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    chlopaki ofldajcie dzis Skok z kosmosu na żywo oglądaj http://******************/news/2/szalony-skoczek-przekroczy-predkosc-dzwieku ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2012 at 14:46 ---------- Audi Quattro - > http://******************/filmik/799/audi-quattro-concept-official
  6. Skok z kosmosu na żywo oglądaj http://******************/news/2/szalony-skoczek-przekroczy-predkosc-dzwieku
  7. Skok z kosmosu na żywo oglądaj http://******************/news/2/szalony-skoczek-przekroczy-predkosc-dzwieku
  8. Skok z kosmosu na zywo - ogladaj http://******************/news/2/szalony-skoczek-przekroczy-predkosc-dzwieku
  9. a w wezyku nie ma jakiegos zaworku jednokierunkowego co puszcza wode zeby pompka caly czas nie ciagla ??
  10. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    co to za melanż tam był jak pojechałem, impreza na całego
  11. tez tak o tym myslalem i wsumie masz racje bo nie zawsze jak jest wlaczona navi ogladamy TV, myjac samochod na podwórku sluchamy muzyki, wiec wtedy zasilacz nie musi chodzic.
  12. kolego a czy tuner bedzie wtedy sterowany z poziomu rns'e czy odzielnie pilotem, po dluzszym czasie uzywanie pilota do dvd czy tunera zaczyna cie to irytowac i czasmai sie wkurzasz bo zawsze trzeba go szukac to w schowku to w kieszeni itd. druga moja sugestia nie lepiej ten zasilacz podlaczyc wraz z zasilaniem od rns, wtedy zasilacz wlaczy/wylaczy sie wtedy i tylko w tedy jak navi bedzie dzialac, 1500mA czasmi moze wystarczyc przez noc zeby wyssac akumulator zima jak slaby i niedoladowany. ja osobiscie bylbym zaintersowany takim kpl wraz z przelacznikiem na kamere - z terminem mi sie nie spiszy, jestem po grubym modzie oraz wczasy przedemna, takze na spokojnie
  13. mozesz sprobowac z takim od 3.0 tdi, mysle ze spokojnie wejdzie, lekko belke na bok trzeba przyciac (ale nie duzo) i doklade lekko splycic, bedzie wystawal okolo 1cm ponizej zderzaka. Jakby co to jeden taki jeszcze mam IC w dobrej cenie
  14. wczoraj popadalo i przejachalem sie zeby potestowac i start z mokrego jest taki sam jak z suchego, zadnego zerwania trakcji samochod ciagnie od samego poczatku. Natomiast co logiczne jest wolniejszy jesli chodzi o przyspieszenie, 180ps rozchodzi sie na 4kola a nie 2 wiec trosze wolniej sie rozpedza. ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Skrzynia, tylny zawias, bak paliwa, wydech rzeczy do podmianki
  15. Dzięki koledze Nosb'owi od dziś mogę się cieszyć napędem Quattro , trochę zabawy było ale się udało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.