Treść opublikowana przez miru
-
[ALL B6] Skrzypienie kierownicy
Witam.podczas krecenia kierownica na parkingu slysze slysze dziwne piszczenie albo raczej takie male tarcie tak jakby cos pracowalo bez smarowania.wydaje mi sie ze dzwiek wydobywa pomiedzy kierownica a kolumna kierownicy.mial ktos cos podobnego?
- [ALL B6] ESP
-
[ALL B6] ESP
Panowie ma troche laickie pytanie;czy ESP jest wlaczony przy wcisnietym przycisku i swiecacej kontrolce czy wylaczony.
-
[ALL B6] Odstajacy zderzak
Panowie odstaje mi przedni zderzak od strony pasazera,probowalem go docisnac ale nie pomoglo.czy tam sa jakies zatrzaski czy sruby moze ktores z nich poszlo.zeby tam sie dostac trzeba wyjac lampe?
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
ale u mnie nic nie miga po przekreceniu kluczyka wszystko ladnie gasnie a kompuer pokazuje ze wszystko jest ok.abs chyba dziala bo jakby nie dzialal to komputer pokazywal by blad
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
to raczej wyglada jak tarcie jakby scieraly sie dwa metale
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
Witam.od paru dni slysze dziwne chrobotanie podczas hamowania ale tylko kiedy kola juz prawie sie zatrzymuja.klocki wymienialem jakies 6 miesiecy temu, moze tarcze sie juz koncza?
-
[ALL B6] Dziwny stukot i wibracje silnika przy pełnym skręcie kierownicy
Mialem cos podobnego u mnie piszczalo jak nie wiem gdy skrecilem na maksa w prawo lub w lewo a podczas jazdy wydobywal sie dziwny dzwiek.pojechalem do mechaniora wymienil mi kolo pasowe alternatora i jak reka odjal
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju
Dzieki ale czy mozna tak jezdzic?a moze lepiej jechac do serwisu
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju
Panowie jest taka sprawa ,po wymianie oleju komputer pokazuje mi taka informacje ENTRETIEN! to po francusku znaczy konserwacja.nie wiem czy to dobrze czy zle czy ona jest czy jej nie ma i jak to skasowac,moze ktos wie.
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Panowie znalazlem usterke!padla pompa podcisnienia,łapała powietrze przez co nie chcial zapalac.spadl mi kamien z serca choc troche kosztowny
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
mysle ze silnikiem nie telepie,a co tych oringow na PD czy jestem w stanie zrobic to sam a jak tak to moze ktos napisze jak to zrobic.nie jestem mechanikiem ale jesli nie jest to skaplikowane to moze dam rade
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
nie bylo problemu problem sie zaczal jakies 2 miesiace temu[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:07 _________________________________________________panowie bylem juz u 3 mechanikow ,jeden ma naprawde dobry komputer i nie znalazl zadngo bledu problem jest taki ze bylem w polsce tylko dwa tygodnie i kazdy z nich ma tyle roboty ze nie bylo szans sie wcisnac,a w serwisie to juz wogole.teraz jestem w anglii i nie wiem co mam robic[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:13 _________________________________________________moze pojechac tutaj do serwisu
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
wymieniany byl jakies 3 miesiace temu
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
filtr jest ok. ale posprawdzam to co wymieniliscie wyzej moze znajde przyczyne
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Bylem u znajomego mechanika powiedzial ze to moga byc swiece zarowe,mozliwe?
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
czy to jest zalezne czy silnik jest zimny czy cieply?
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Witam koledzy!mam pewien problem.czasami rano samochód nie odpala, muszę sporo pokręcić żeby odpalił.wydaje mi sie ze jakby jakiś zawór nie trzymał i paliwo wraca do zbiornika.czy to możliwe? Jeśli tak to jaki zawór i jak można to sprawdzić.
-
Odpowietrzanie?
Wybaczcie panowie ale nie jestem obeznany w te skroty.poprawilem ale nie wiem czy dobrze,moje audi to a4 avant b6 1.9tdi 131 KM
-
Odpowietrzanie?
czy wie ktos moze czy w b6 jest jakas pompka do odpowietrzania przewodu paliwowego?
-
[ALL]Jak sprawdzic ile spala audi A4 b6 na 100km?
rownanie jest bardzo proste,podziel zatankowane litry przez kilometry ktore przejechales a wynik pomnoz razy 100 tak ci wyjdzie srednie spalanie np.25l:350km=0.071x100=7.1l/100km
-
[B5 AFF] Problem z odpalaniem
tzn.ze powinien sie odpowietrzyc sam,nie ma cos takiego jak reczna pompka czy cos[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 18:26 _________________________________________________dowiedzialem sie takze ze przyczyna moze byc kilka rzeczy min.przewody paliwowe niedrozne,niedrozny filtr paliwa,zamkniete napowietrzanie zbiornika,przestawiony poczatek tloczenia.czy moze mi ktos powiedziec jak to wszystko sprawdzic.z gory dziekuje
-
[B5 AFF] Problem z odpalaniem
a moze sie zapowietrza?jesli tak, czy ktos wie jak go odpowietrzyc?
-
[B5 AFF] Problem z odpalaniem
poczytalem ale mi sie wydaje ze u mnie akumulator jest ok.kreci calkiem niezle i po pierwszym razie odpala ale zaraz gasnie.wyglada to tak jakby cos odcinalo doplyw paliwa.
-
[B5 AFF] Problem z odpalaniem
filtr paliwa wymienialem jakies 3 miesiace temu