Witam.czasami rano nie moge odpalic tzn.po pierwszy przekreceniu kluczyka odpala ale zaraz gasnie.potem musze pokrecic kilkanascie razy az wreszcie odpali.komputer nie pokazuje zadnego bledu a kontrolka od immobilaizera gasnie.wyglada tak jakby nie dostawal paliwa.czy mial ktos podobny problem?
Jestem Mirek ze swietokrzyskiego obecnie mieszkajacy w londynie.moje audi to a4 B6 avant 1.9tdi.Pozdrawiam wszystkich i licze na wasza pomoc kiedy bede potrzebowal .