Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miru

  1. Witam.podczas krecenia kierownica na parkingu slysze slysze dziwne piszczenie albo raczej takie male tarcie tak jakby cos pracowalo bez smarowania.wydaje mi sie ze dzwiek wydobywa pomiedzy kierownica a kolumna kierownicy.mial ktos cos podobnego?
  2. miru odpowiedział(a) na miru temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki
  3. miru opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie ma troche laickie pytanie;czy ESP jest wlaczony przy wcisnietym przycisku i swiecacej kontrolce czy wylaczony.
  4. miru opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie odstaje mi przedni zderzak od strony pasazera,probowalem go docisnac ale nie pomoglo.czy tam sa jakies zatrzaski czy sruby moze ktores z nich poszlo.zeby tam sie dostac trzeba wyjac lampe?
  5. miru odpowiedział(a) na miru temat w Audi A4 B6/B7
    ale u mnie nic nie miga po przekreceniu kluczyka wszystko ladnie gasnie a kompuer pokazuje ze wszystko jest ok.abs chyba dziala bo jakby nie dzialal to komputer pokazywal by blad
  6. miru odpowiedział(a) na miru temat w Audi A4 B6/B7
    to raczej wyglada jak tarcie jakby scieraly sie dwa metale
  7. Witam.od paru dni slysze dziwne chrobotanie podczas hamowania ale tylko kiedy kola juz prawie sie zatrzymuja.klocki wymienialem jakies 6 miesiecy temu, moze tarcze sie juz koncza?
  8. Mialem cos podobnego u mnie piszczalo jak nie wiem gdy skrecilem na maksa w prawo lub w lewo a podczas jazdy wydobywal sie dziwny dzwiek.pojechalem do mechaniora wymienil mi kolo pasowe alternatora i jak reka odjal
  9. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    Dzieki ale czy mozna tak jezdzic?a moze lepiej jechac do serwisu
  10. miru opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie jest taka sprawa ,po wymianie oleju komputer pokazuje mi taka informacje ENTRETIEN! to po francusku znaczy konserwacja.nie wiem czy to dobrze czy zle czy ona jest czy jej nie ma i jak to skasowac,moze ktos wie.
  11. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    Panowie znalazlem usterke!padla pompa podcisnienia,łapała powietrze przez co nie chcial zapalac.spadl mi kamien z serca choc troche kosztowny
  12. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    mysle ze silnikiem nie telepie,a co tych oringow na PD czy jestem w stanie zrobic to sam a jak tak to moze ktos napisze jak to zrobic.nie jestem mechanikiem ale jesli nie jest to skaplikowane to moze dam rade
  13. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    nie bylo problemu problem sie zaczal jakies 2 miesiace temu[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:07 _________________________________________________panowie bylem juz u 3 mechanikow ,jeden ma naprawde dobry komputer i nie znalazl zadngo bledu problem jest taki ze bylem w polsce tylko dwa tygodnie i kazdy z nich ma tyle roboty ze nie bylo szans sie wcisnac,a w serwisie to juz wogole.teraz jestem w anglii i nie wiem co mam robic[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:13 _________________________________________________moze pojechac tutaj do serwisu
  14. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    wymieniany byl jakies 3 miesiace temu
  15. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    filtr jest ok. ale posprawdzam to co wymieniliscie wyzej moze znajde przyczyne
  16. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    Bylem u znajomego mechanika powiedzial ze to moga byc swiece zarowe,mozliwe?
  17. miru odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    czy to jest zalezne czy silnik jest zimny czy cieply?
  18. miru opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam koledzy!mam pewien problem.czasami rano samochód nie odpala, muszę sporo pokręcić żeby odpalił.wydaje mi sie ze jakby jakiś zawór nie trzymał i paliwo wraca do zbiornika.czy to możliwe? Jeśli tak to jaki zawór i jak można to sprawdzić.
  19. Wybaczcie panowie ale nie jestem obeznany w te skroty.poprawilem ale nie wiem czy dobrze,moje audi to a4 avant b6 1.9tdi 131 KM
  20. czy wie ktos moze czy w b6 jest jakas pompka do odpowietrzania przewodu paliwowego?
  21. rownanie jest bardzo proste,podziel zatankowane litry przez kilometry ktore przejechales a wynik pomnoz razy 100 tak ci wyjdzie srednie spalanie np.25l:350km=0.071x100=7.1l/100km
  22. miru odpowiedział(a) na miru temat w Audi A4 B5
    tzn.ze powinien sie odpowietrzyc sam,nie ma cos takiego jak reczna pompka czy cos[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 18:26 _________________________________________________dowiedzialem sie takze ze przyczyna moze byc kilka rzeczy min.przewody paliwowe niedrozne,niedrozny filtr paliwa,zamkniete napowietrzanie zbiornika,przestawiony poczatek tloczenia.czy moze mi ktos powiedziec jak to wszystko sprawdzic.z gory dziekuje
  23. miru odpowiedział(a) na miru temat w Audi A4 B5
    a moze sie zapowietrza?jesli tak, czy ktos wie jak go odpowietrzyc?
  24. miru odpowiedział(a) na miru temat w Audi A4 B5
    poczytalem ale mi sie wydaje ze u mnie akumulator jest ok.kreci calkiem niezle i po pierwszym razie odpala ale zaraz gasnie.wyglada to tak jakby cos odcinalo doplyw paliwa.
  25. miru odpowiedział(a) na miru temat w Audi A4 B5
    filtr paliwa wymienialem jakies 3 miesiace temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.