Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Spływajace paliwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy!mam pewien problem.czasami rano samochód nie odpala, muszę sporo pokręcić żeby odpalił.wydaje mi sie ze jakby jakiś zawór nie trzymał i paliwo wraca do zbiornika.czy to możliwe? Jeśli tak to jaki zawór i jak można to sprawdzić.

Opublikowano

pompowtryskiwacze amen mówią ? :gwizdanie: najpierw VAG

Opublikowano
  • Autor

czy to jest zalezne czy silnik jest zimny czy cieply?

Opublikowano

Zrób logi silnika, sprawdź czy są błędy. Bo przyczyn takiego zachowania może być naprwde bardzo wiele.

Opublikowano
  • Autor

Bylem u znajomego mechanika powiedzial ze to moga byc swiece zarowe,mozliwe?

Opublikowano

świece to chyba nie o tej porze roku

Opublikowano

świece to chyba nie o tej porze roku

Dlaczego ?

Odłącz swoje to zobaczysz czy odpali od kopa :)

Opublikowano

świece to chyba nie o tej porze roku

Dlaczego ?

Odłącz swoje to zobaczysz czy odpali od kopa :)

Zdrowa motorownia powinna odpalić z kopa. Świace grzeją w temperaturze poniżej 5 st. C.

Opublikowano

Już doczytałem :):hi:

Coś dzwoniło, tylko nie wiedziałem w którym kościele

Opublikowano

Hej

miałem podobnie... u mnie oringi pod PD nie trzymały ciśnienia, jak wymontowali mi PD i zamontowali te same coś się ułożyło i problem zniknął...., a nie telepie ci na wolnych obrotach?

jest pare takich przypadków na forum.... poszukaj!

Opublikowano

pod pompkami sa uszczelniacze. czasami puszczaja. to raz,

pompki maja konektorki elektryczne sterownia nimi, czasami traca pewny styk. to dwa.

warto zlogowac grupe 013 moze wskazac ktorego PD problem dotyczy

Opublikowano

Czy wymieniałeś ostatnio filtr paliwa ?

Opublikowano
  • Autor

filtr jest ok. ale posprawdzam to co wymieniliscie wyzej moze znajde przyczyne

Opublikowano

Mi chodziło czy ostatnio wymieniałeś filtr paliwa, a nie czy jest ok.

Opublikowano
  • Autor

wymieniany byl jakies 3 miesiace temu

Opublikowano

Czy po tej wymianie zaczęły się problemy z odpalaniem ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie bylo problemu

problem sie zaczal jakies 2 miesiace temu[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:07 _________________________________________________panowie bylem juz u 3 mechanikow ,jeden ma naprawde dobry komputer i nie znalazl zadngo bledu

problem jest taki ze bylem w polsce tylko dwa tygodnie i kazdy z nich ma tyle roboty ze nie bylo szans sie wcisnac,a w serwisie to juz wogole.teraz jestem w anglii i nie wiem co mam robic[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 20:13 _________________________________________________moze pojechac tutaj do serwisu

Opublikowano

Stary, napisąłem Ci jakiś czas temu że miałem to samo i sobie poradziłem praktycznie bez kosztów, to na 95% PD nie trzymają ciśnienia. Było kilka podobnych przypadków w AWX i AVF. POCZYTAJ FORUM bo rozwiązania są na tacy tylko trzeba się do nich zastosować!!!!

Opublikowano

podaj kolego linki do jakiejś sensownej wypowiedzi kogos ja ostatnio tez szukałem coś na temat spływania paliwa przez noc i nic konkretnego w sumie nie znalazłem oprócz tego ze mogą być to wtryski , jakieś uszczelki i zawór zwrotny w pompie ale zielonego pojęcia nie mam gdzie on sie w pompie dokładnie znajduje a tym bardziej nie jest to napisane na tym forum :notworthy:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17685.0.html;highlight=pomocy+pompowtryski

były jeszcze ze 2 podobne przypadki, że po wyciągnięciu PD i założeniu tych samych (z nowymi oringami lub tymi samymi) problem ustąpił.

jarek3251 - to jest pryzpadek AWX/AVF - i ja o tym mówię u Ciebie nie ma PD więc moj przypadek dużo Ci nie pomoże :(

miru - logi z 013 są konieczne. Pytałem wcześniej czy nie telepi Ci autem na wolnych obrotach(czuć to w kabinie) ??? jeśli tak to na 99% to samo co u mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.