Treść opublikowana przez jarek3251
-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
a wie moze ktos jak ustawic rozrzad od zera??? kolo zamachowe zdjete to znaku tez nie ma gdzie szukać
-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
wychodzi wiec na to ze to ahu tylko tak rdza zjadła czesc U bo to na 100% tdi i na 100% pierwsze 2 znaki to AH a tak a propos to myslalem ze go zatarłem gdy z ciekawosci otrorzyłem osłone od rozrzadu i naciskam na pasek a tu zonk pasek w dół wiec albo sie urwał w co watpie bo wygladal ok mial jakies 60tkm albo.... i tu drugi zoonk bo nie wiem co wiecej moze byc. w kazdym badz razie silnik kaput.
-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
witam mam do znawców takowe ptania ponieważ musze zmienic swoj silnik tz słupek ktory zatarłem, miałem silnik 1Z znalazłem ahj tez od audi i nie jestem pewny czy to nie przypadkiem ahu jest bo dziwnie to na bloku wyglada ale przyjmijmy ze to ahj silnik bo ahu to plug&play by pasował jak to jest z ahj????? moj osprzet bedzie pasował????? i kluczowe pytanie po przekładce pasek rolki razrządu kupować jakie do 1Z czy ahu czy ahj bo kompletnie głupi jestem w tym temacie P.S nie szukalem podobnego watku na forum i sory za to ale prosze pomórzcie po wszystkim najwżej admin usunie. aaa.... na allegro mnóstwo silników ahj 90km ale na forum w prefiksie nie znalazłem takiego diesla
-
Czy te maglownice pasują zamiennie?
a ja kotleta odgrzeje czy taki numer 8D1 422 072A bedzie pasował zamiast tej co kolega ma???
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
no własnie te dociski nie dosc ze wygladaja identycznie to jeszcze maja identyczne napisy jak moj
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
zobacz na zdjeciu co pisze na docisku TYP MF 210X/MF 228 u mnie tak samo pisze na popsutym sashu i jest 228mm ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- i co powiesz na to?? AUDI A4 B5 1.9 TDI 90 KM 1Z DOCISK SPRZĘGŁA (3831140974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. potwierdzenie ze tamto wyzej tez się nada
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
witam panowie jako ze po 2 latach użytkowania docisku sasha padła w nim sprężynka i nie wysprzeglał mi skrzyni muszę poszukać nowego docisku tymczasowo założyłem docisk używany luk od silnika abt bodajże (b4 audi 2.0) i pasuje bez problemu ale ze to używka za 50zł szukam czegoś nowego i tu pytanie do was czy ten będzie sie nadawał???? DOCISK SPRZĘGŁA AUDI (3793632845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dodam ze identyczne napisy (typ) miałem na swoim sashu czyli: TYP MF 210X/MF 228 czy to wystarczy żeby zdiagnozować ze to jest dobre sprzęgło do mojego 1z z 95 roku dodam ze wygląda jak moje stare posrute wizualnie. w aukcji pisze ze to tylko do 1.9 d i td ale ja na szrocie i od abt 2.0 przymierzałem ze swoim starym i było identyczne tylko ze luk-a tak na marginesie skoro identyczne sasha do audi a4 1.9 tdi 1z dedykowane kosztuje 600- 800zł a takie identyczne sie wydaje tylko ze niby dedykowane do 1.9d i td 125zł to ja pytam po co przepłacać??? dzieki za wszelkie uwagi
-
[ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek
porób zdjecia i wrzuc moze komus sie przyda
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
panowie bo nie mogę sie doczytać jak wy to naprawiacie jak jest np. przerwany kabelek w macie to lutujecie go tylko . interesują mnie sposoby naprawy mat w rożnych miejscach chyba ze jest tylko jeden sposób do wszystkich miejsc?? z gory dzieki
-
[ALL B5] Zle podłączony AKU, STRZAŁ i nie działąjacy gaz ;/
nie musisz mowic co zrobiles jak nie dojda sami to zrobia za free a nóż widelec sie uda
-
[ALL B5] Zle podłączony AKU, STRZAŁ i nie działąjacy gaz ;/
zgadza sie to przeważnie proste jak młotek systemy sterowania
-
[ALL B5] Zle podłączony AKU, STRZAŁ i nie działąjacy gaz ;/
jesli w sterowniku gazu nie było zabezpieczenia typu dioda prostownicza to uwaliłes sterownik pewnie bo jak sie zakłada instalacjie gazu to plusa i minusa nie podłacza sie na tzw"pałe" tylko pod konkretne kable oznaczone
-
[B5 1Z] Szarpie/brak mocy przy przyspieszaniu po 2000 tys obr
pompe sprawdz. zacznij od nastawnika skoncz na suwaku nastawnika czy sie nie przycina a najlepiej to odłacz impulsator i zobacz co bedzie
-
[B5 1Z] Czujnik predkości podłączony i szarpie auto, czyszczony nastawnik
tak ale nie pamietam teraz bodajrze 69 pin jak sprawdze dokładnie to potwierdze
-
[B5 1Z] Czujnik predkości podłączony i szarpie auto, czyszczony nastawnik
wszystko sprawdzone kolego i w normie [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:35_________________________________________________ no ale trzeba by ja na stół wziąć żeby to sprawdzić
-
[B5 1Z] Czujnik predkości podłączony i szarpie auto, czyszczony nastawnik
odkopałeś posta na maxa problemu jako tako nie rozwiązałem do dnia dzisiejszego wyeliminowałem tylko skutki nie przyczynę.poprostu oślepiłem sterownik komputera odcinając mu przewód od sygnału prędkości auta i wszystko ustało minusem tego jest ze nie moge dołożyć sobie tempomatu bo sie najzwyczajniej na swiecie nie włączy.moze to wina pompy ale była czyszczona (nastawnik) chyba ze to sie przycina na suwaku ale kolega z innego forum mial identycznie i podmieniał pompe od sprawnego auta i nie pomogło ja kombinowałem tez z licznikiami podmieniłem parę i bez efektu wiec jeżdżę narazie tak z odłączonym przewodem
-
[INNE] Ford Focus 1.8TDDI problem z rozruchem (VIDEO)
ja tez stawiam na cofające sie paliwo aczkolwiek jesli ma zaworek w filtrze moze byc jego wina ze sie cofa
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
a to da sie zamontować w przedlifcie wogóle??? trzeba bedzie ciąć podsufitkę ?
-
[ALL B5] Maty podgrzewanych foteli. I ich wiązka. Jak to zrobić?
wiem, widziałem ale myslałem ze ten czujnik to tylko zabezpieczajacy przed przegrzaniem i tam chyba tylko sa 2 kabelki wiec nawet nie ma 3 do czujnika ale zaraz sprawdze[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:17_________________________________________________na zdjeciu widac tylko 2 kable tak jak mowiłem
-
[ALL B5] Maty podgrzewanych foteli. I ich wiązka. Jak to zrobić?
ktos moze wie czy da sie podlaczyc nie ori maty bez czujnika tem. lub jak go zastapić??????????????
-
[B5 1Z] Wyciek oleju - brak pomyslow (ROZWIĄZANE)
Ten ktory zalozylem nie ma sprezyny. Jest razem z obudowa. jeszcze nie widzialem simmeringu bez sprezynki w srodku
-
[B5 1Z] Wyciek oleju - brak pomyslow (ROZWIĄZANE)
tez tak miałem simmeringi na wał sa do d*py te nowe i trzeba je przerobic bo beda ciekły wyjmuje sie z nich sprezynke rozkreca sie ja i skraca i następnie skręca "łączy" ponownie po tym zabiegu simmering uszczelnia lepiej i nie cieknie na 100%
-
[B5 1Z] Otwiera mi się centralny
jest jeden powód mialem to samo przyczyna byly zimne luty w pompce a dokladniej w ukaldzie scalonym pompki troche sie z tym nagimnastykowałem zanim to naprawilem ciezko bylo znalesc przyczyne jak juz wszystko dzialalo to jeszcze podswietlenia w srodku nie bylo ale i ten zimny lut znalazłem
-
[B5 1Z] Parafina ,zablokowany filtr paliwa
raczej nie w tym wina sprawdz swiece najpierw
-
[B5 1Z] Parafina ,zablokowany filtr paliwa
niechaj i tak bedzie choc w zyciu nie widziałem w 91 takiego motoru