-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
a wie moze ktos jak ustawic rozrzad od zera??? kolo zamachowe zdjete to znaku tez nie ma gdzie szukać
-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
wychodzi wiec na to ze to ahu tylko tak rdza zjadła czesc U bo to na 100% tdi i na 100% pierwsze 2 znaki to AH a tak a propos to myslalem ze go zatarłem gdy z ciekawosci otrorzyłem osłone od rozrzadu i naciskam na pasek a tu zonk pasek w dół wiec albo sie urwał w co watpie bo wygladal ok mial jakies 60tkm albo.... i tu drugi zoonk bo nie wiem co wiecej moze byc. w kazdym badz razie silnik kaput.
-
wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!
witam mam do znawców takowe ptania ponieważ musze zmienic swoj silnik tz słupek ktory zatarłem, miałem silnik 1Z znalazłem ahj tez od audi i nie jestem pewny czy to nie przypadkiem ahu jest bo dziwnie to na bloku wyglada ale przyjmijmy ze to ahj silnik bo ahu to plug&play by pasował jak to jest z ahj????? moj osprzet bedzie pasował????? i kluczowe pytanie po przekładce pasek rolki razrządu kupować jakie do 1Z czy ahu czy ahj bo kompletnie głupi jestem w tym temacie P.S nie szukalem podobnego watku na forum i sory za to ale prosze pomórzcie po wszystkim najwżej admin usunie. aaa.... na allegro mnóstwo silników ahj 90km ale na forum w prefiksie nie znalazłem takiego diesla
-
Czy te maglownice pasują zamiennie?
a ja kotleta odgrzeje czy taki numer 8D1 422 072A bedzie pasował zamiast tej co kolega ma???
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
no własnie te dociski nie dosc ze wygladaja identycznie to jeszcze maja identyczne napisy jak moj
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
zobacz na zdjeciu co pisze na docisku TYP MF 210X/MF 228 u mnie tak samo pisze na popsutym sashu i jest 228mm ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- i co powiesz na to?? AUDI A4 B5 1.9 TDI 90 KM 1Z DOCISK SPRZĘGŁA (3831140974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. potwierdzenie ze tamto wyzej tez się nada
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
witam panowie jako ze po 2 latach użytkowania docisku sasha padła w nim sprężynka i nie wysprzeglał mi skrzyni muszę poszukać nowego docisku tymczasowo założyłem docisk używany luk od silnika abt bodajże (b4 audi 2.0) i pasuje bez problemu ale ze to używka za 50zł szukam czegoś nowego i tu pytanie do was czy ten będzie sie nadawał???? DOCISK SPRZĘGŁA AUDI (3793632845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dodam ze identyczne napisy (typ) miałem na swoim sashu czyli: TYP MF 210X/MF 228 czy to wystarczy żeby zdiagnozować ze to jest dobre sprzęgło do mojego 1z z 95 roku dodam ze wygląda jak moje stare posrute wizualnie. w aukcji pisze ze to tylko do 1.9 d i td ale ja na szrocie i od abt 2.0 przymierzałem ze swoim starym i było identyczne tylko ze luk-a tak na marginesie skoro identyczne sasha do audi a4 1.9 tdi 1z dedykowane kosztuje 600- 800zł a takie identyczne sie wydaje tylko ze niby dedykowane do 1.9d i td 125zł to ja pytam po co przepłacać??? dzieki za wszelkie uwagi
-
[ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek
porób zdjecia i wrzuc moze komus sie przyda
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
panowie bo nie mogę sie doczytać jak wy to naprawiacie jak jest np. przerwany kabelek w macie to lutujecie go tylko . interesują mnie sposoby naprawy mat w rożnych miejscach chyba ze jest tylko jeden sposób do wszystkich miejsc?? z gory dzieki
-
[ALL B5] Zle podłączony AKU, STRZAŁ i nie działąjacy gaz ;/
nie musisz mowic co zrobiles jak nie dojda sami to zrobia za free a nóż widelec sie uda
-
[ALL B5] Zle podłączony AKU, STRZAŁ i nie działąjacy gaz ;/
zgadza sie to przeważnie proste jak młotek systemy sterowania
-
[ALL B5] Zle podłączony AKU, STRZAŁ i nie działąjacy gaz ;/
jesli w sterowniku gazu nie było zabezpieczenia typu dioda prostownicza to uwaliłes sterownik pewnie bo jak sie zakłada instalacjie gazu to plusa i minusa nie podłacza sie na tzw"pałe" tylko pod konkretne kable oznaczone
-
[B5 1Z] Szarpie/brak mocy przy przyspieszaniu po 2000 tys obr
pompe sprawdz. zacznij od nastawnika skoncz na suwaku nastawnika czy sie nie przycina a najlepiej to odłacz impulsator i zobacz co bedzie
-
[B5 1Z] Czujnik predkości podłączony i szarpie auto, czyszczony nastawnik
tak ale nie pamietam teraz bodajrze 69 pin jak sprawdze dokładnie to potwierdze
-
[B5 1Z] Czujnik predkości podłączony i szarpie auto, czyszczony nastawnik
wszystko sprawdzone kolego i w normie [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:35_________________________________________________ no ale trzeba by ja na stół wziąć żeby to sprawdzić
jarek3251
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta