Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maty podgrzewanych foteli. I ich wiązka. Jak to zrobić?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak w temacie.

Nr. Mat (kierowcy i pasażera są takie same)

8D0 963 557 plecy

8D0 963 555 dupsko

Zdjęcie poglądowe

matam.th.jpg

Schemat instalacji.

podgrzewanesiedzenia01.th.gif

Zdjęcia wiązki.

sdc13987b.th.jpg

sdc13975.th.jpg

Zdjęcia wtyczek wiązki podgrzewania foteli.

Wtyczka do mat

zdjcie0359.th.jpg

Wtyczka pokrętła regulacji grzania

zdjcie0361o.th.jpg

Tył pokrętła regulacji grzania

zdjcie0363d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tak: mata oparcie jest taka sama u kierowcy i u pasazera, taka samo jak z siedzeniem, czyli potrzebujesz trylko 2 numery, czemu nie pisales predzej w zeszlym tygodniu zakladalem u siebie to bym Ci podal..... ide poszukac moze cos znajde to dopisze[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 16:45_________________________________________________8D0 963 557 plecy

8D0 963 555 dupsko[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 16:52_________________________________________________plecy ok 300zl i to chyba sztuka

dupsko ok 300-340 i to chyba tez za sztuke....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tak: mata oparcie jest taka sama u kierowcy i u pasazera, taka samo jak z siedzeniem, czyli potrzebujesz trylko 2 numery, czemu nie pisales predzej w zeszlym tygodniu zakladalem u siebie to bym Ci podal..... ide poszukac moze cos znajde to dopisze[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 16:45_________________________________________________8D0 963 557 plecy

8D0 963 555 dupsko[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 16:52_________________________________________________plecy ok 300zl i to chyba sztuka

dupsko ok 300-340 i to chyba tez za sztuke....

Dzięki Dropsone :hi:, cenki niezłe :decayed:, to ASO?

gadałem z gościem i odda dwa fotele grzane+ wiązkę, za 350zł, dobra cena? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uda ci sie pogonic te fotele za 100-150zl to dobra cena zreszta powyzej masz porownanie, w aso bys jeszcze wiecej zaplacil... nawet zobacz sobie u gajosa... jak bys potrzebowal jakies info to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uda ci sie pogonic te fotele za 100-150zl to dobra cena zreszta powyzej masz porownanie, w aso bys jeszcze wiecej zaplacil... nawet zobacz sobie u gajosa... jak bys potrzebowal jakies info to pisz

patrzyłem na aso-vag, i ceny są kosmiczne :decayed:, napisałem maila do gościa, może się uda taniej dorwać same maty, zobaczymy co odpisze, jak kupię przyciski, to wiazkę chyba ogarnę sam nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiazke jest prosto zrobic ze niewiem, jak niemasz to podesle Ci schemat

Jak kupię maty to się odezwę :wink4:, chociaż mam gdzieś schemat na poczcie :mysli:, tylko stykło by to zrobić na ori wtyczkach zeby łatwo było wyciągnąć fotele w razie W :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ori wlaczniki te pokretla z regulacja grzania, dotego 2x wtyczka do tego przelacznika, albo do jakiegos innego, moga byc z 80 jest to samo i dwie ori wtyczki do mat, kup 10 mkabla w elektronicznym i atak, cala wiazka wyjdzie Ci ok 30zl masz jeszcze pare fotek moze sie przydadza,

13512443.th.jpg

92461590.th.jpg

33208866.th.jpg

podgrzewanesiedzenia01.th.gif

matam.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś gubości kabel dawałeś?, skąd dorwać wtyczki do tych przycisków? gdzie to znajdę na allegro?, one wszystkie są takie same? o halo spasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem cala instalacje na miekim 2,5mm2 takie sa ori przekroje obwodu zasilajacego sterowniczy jest cienszy ale ja mielem tylko taki to juz nie kombinowalem, a co do wtyczek od to pisz np do krychy oni rozbieraja auta niech Ci utnie dwie wtyczki od jakis przyciskow z konsoli sierodkowej i wyslij mu fotki tych zielonych niech Ci cos znajdzie w instalacji bo napewno jest tego wiacej, mi taz kros je wycinal gdzies z instalacji to nie byly orginalnie od grzanych foteli ale byly takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem cala instalacje na miekim 2,5mm2 takie sa ori przekroje obwodu zasilajacego sterowniczy jest cienszy ale ja mielem tylko taki to juz nie kombinowalem, a co do wtyczek od to pisz np do krychy oni rozbieraja auta niech Ci utnie dwie wtyczki od jakis przyciskow z konsoli sierodkowej i wyslij mu fotki tych zielonych niech Ci cos znajdzie w instalacji bo napewno jest tego wiacej, mi taz kros je wycinal gdzies z instalacji to nie byly orginalnie od grzanych foteli ale byly takie same

ok :wink4:, zaraz sie odezwe do Krychy :wink4:, myslałem ze musi byc od wtyczki do grzania, ale jak obojetnie to spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznic to one sie moga - kolorem :naughty:

no to spoko, już poszło zapytanie do Krychy :good:, o wszystkie wtyczki, czekam teraz na info od gościa od tych foteli, mam nadzieje że pójdzie na moją propozycję :naughty:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:28_________________________________________________Maty zamówione, wyrwane w miarę dobrych pieniądzach, teraz tylko wtyczki i przyciski i możemy się bawić w wiązkę, w miarę przybywania materiału przerobię ten wątek w Zrób to sam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: no i bardzo dobrze ja tez podrzuce jakis fotki od siebie i opis i bedzie gicio :good:

wziąłem sie za rozbieranie foteli :decayed:, i mam dwa druty od boczkow sidziska do przyspawania, bo są ukruszone, ale to sobie sam ogarnę :good:, zabieram się za sciąganie materiału, ale tych spinek nadupcyli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez trzeba bylo pospawac, a co do tych spinek to sie czasami mozna troche powk...iac

no bywa, ale znajdę odpowiednie szczypce i powinno być ok :wink4:, w siedzisku maty idą także w boczki? czy tylko środkiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boki tez, praktycznie musisz zwalic caly material

Maty założone :wink4:, od zdejmowania spinek, gorsze jest zapinanie ich :wallbash:, ale już ogarnięte, podstawy oddane do spawania, jutro odbieram i składam fotele, i zawoże do obszycia, fotki robię na bieząco, jak dorwe troszkę czasu to zrobię relację :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...