Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maty podgrzewanych foteli. I ich wiązka. Jak to zrobić?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podpowiedzcie jeszcze jedną rzecz tzn. instalacja od granych siedzeń (i elektryki) położona z grzanych d*p (masa gruba podpięta pod śrubkę przy podnóżku, cienka masa od podświetlenia też, czarno-czerwony podpiąłem od jednej z kostek licznika, szaro-niebieski przycisk obok) został mi jeden przewód czerwono-biały, który powinien lecieć pod bezpiecznik nr 44, którego w skrzynce z bezpiecznikami nie mam, żeby go dołożyć muszę włożyć bezpiecznik 30A i teraz do niego będzie leciał ten czerwono-biały i .... ? za bardzo nie rozumiem jak to odczytać z tego schematu :embarrassed:

załóż na niego bezpiecznik 30Amperowy, i do stałego plusa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a stały plus pamiętasz jaki jest kolor przewodu ?

ja nie mam ori wiązki, także nie pomogę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie do tematu bo mam pytanko związane z ori instalacja. jak juz od foteli idzie do bezpieczników tam przez bezpiecznik 30A potem tam juz gdzie mam przekaźniki do sterowania to z izolacji wychodzą dwa cienkie kabelki tuz przed pierwszym przekaźnikiem i sa koloru czarno/brązowego lub takiego ciemno czerwonego ciężko odróżnić i nie mogę zlokalizować miejsca gdzie je podpiąć na schemacie pisze fuse s 5A w którym dokładnie miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaro niebieski pin 1 - podswietlenie, skrec je razem i podeppnij pod jakis przycisk obok tez pod szaro niebieski

czarno czerwony pin 5 - (+) po przekreceniu stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten + po kluczyku można wziąć z radia? sądząc po grubości kabla straszny prąd tym nie idzie.

Ta biała kostka która łączy wiązkę to gdzie ma być za tym plastikiem przy lewej nodze kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

sluchajcie mam ori podgrzewane fotele. od strony pasazera dziala, od kierowcy nie. potencjometr napewno jest sprawny po przekladalem ten od sterownia fotelem kierowcy do pasazera i dziala.

jak sprawdzic czy w ogole dochodzi prad do kostki pod fotelem. jest to 6-cio pinowa kostka to wiem. ale chyba z tej kostki idzie prad najpierw do czujnika temperatury, od czego zaczac. mam schemat ale nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie kupiłem kubły grzane z lędzwiami el. mam tylko kostki czy moze mi ktos wytłumaczyc jakie kabelki i gdzie mam połączyc do auta.

lędzwie to plus (po stacyjce) i minus (do budy) a grzane fotele ? mam klimatronic po 2 lifcie . Jak to ogarnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimatronic juz dawno mam :) chodzi mi tylko o kablomanie poniewasz kostki mam ze skody ;/ale odziwo pasują ale kolory jakies dziwne chodzi mi o to ile i jakie kable i gdzie mam podłączyc do auta tylko plus po stacyjce i minus ? tymi tylko ?

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 23:00 ----------

witam

moze ktoś mi napisac jak w orginele idą wiązki grzanych foteli i lędzwi? biała kostka idzie w lewym słupku ? czy zasilanie jest pociągnięte pod kierownicą czy podłogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...