-
witek1234 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów 0CL/0CK/0CJ w Audi A4 B9 / A5 F5
Temat ogarnięty a6 c8 21r i a5 19r . Jak by ktoś chcał zrobić serwis ojejowy skrzynyni s tronic zapraszam Lubelskie. 501 688 057
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów 0CL/0CK/0CJ w Audi A4 B9 / A5 F5
...
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów 0CL/0CK/0CJ w Audi A4 B9 / A5 F5
Dziękuję bardzo o to mi chodziło a możesz opisać mi jeszcze jak dokonać kalibracji gdzieś kiedyś widziałem ale nie mogę odnaleźć
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów 0CL/0CK/0CJ w Audi A4 B9 / A5 F5
Witam panowie czy może ktoś mi napisać jak wyłączyć tą pompę atf vcds
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Panowie czy przerabiał ktoś samopoziom z b7 w b6 sterownik z b7 m-ce z b7 bix czujnik deszczu itp działa tak jak trzeba A modułu 55 nie odczytuje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
wauzzz8ex5a053210 z góry dziękuje
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
witam czy ktoś mi może powiedzieć gdzie dalej idą kable od 17 pinowej kostki chodzi mi o silniczki w lampach bix i jeszcze jak ktoś by mógł reaktywować schematy
-
A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
wymiana klamek na podświetlane z a6c7 chrom pdc przód + wizualizacja
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Raczej łańcuch wałków wyrównoważających nie rozciąga się u mnie po 170tys był tej samej długości co nowy Choć dla mnie to dziwne że mechanik go nie wymienił jak wchodzi on w komplet rozrządu ...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Nawet po wymianie całego rozrządu rozruch cichy , ale kilka razy obracałem wał ręcznie
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Ja po wymianie rzecz banalna jak by ktoś chciał mogę wykonać wymianę rozrządu kultura pracy silnika niebo lepsza . galeria https://postimg.org/gallery/se6kw0do/
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
witam Panowie kto z was wymieniał rozrząd sam i chciałby pomóc, doradzić, podzielić się schematami rozrządu jakie blokady zamówić ? Ten uszczelniacz musi być z ASO ? czy może to być Np. masa uszelniająca reinz będę to robił sam wiec mogę opisać krok po kroku
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
może ktoś mi napisać numer wtyczki do podświetlenia albo od czego pasuje z instalacji nr. 4h0973702
-
A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
Pompa abs wymieniona -Audi Hold Assist ( AHA) -RKA czyli TPMS zrobione i działa
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
tak własnie zrobiłem kupiłem w kolor jest jakiś problem żeby to wymienic jakas instrukcja ?